reklama

Katalog Bakker jaro 2014

Bakker je holandský specialista pro vaši zahradu. Kdo by neznal tento zásilkový obchod s více než 65 letou tradicí? V sortimentu najdete cibulky květin, růže, trvalky, semena, pokojové a balkónové rostliny, ale i jiné zahradní produkty. Představujeme vám nový katalog Bakker pro jarní sezónu 2014.

Katalog Bakker jaro 2014

Všichni milovníci květin a stromků si přijdou na své. Vybírat můžete z velkého množství druhů terasových a balkónových květin, pokojových rostlin, ozdobných keřů, ovoce a stromů. V nabídce katalogu Bakker najdete i širokou nabídku trvalek, živých plotů, popínavých rostlin a velkokvětých růží. Vneste díky krásným květinám od Bakker letní náladu do svých domovů a zahrad již nyní!

... vybírejte z pestré nabídky květin katalogu Bakker jaro 2014
... vybírejte z pestré nabídky květin katalogu Bakker jaro 2014

Navíc jsou pro vás připraveny odměny za nákup, slevy na druhá balení ve výši až 50%, super nabídky vybraných rostlin nebo exkluzivní balíčky s květinovými cibulkami. Mečíky, česneky, frézie, kosatce, sasanky a celá řada dalších pestrých květin, díky kterým můžete své záhony v nadcházejícím létě proměnit ve skutečný květinový ráj. Neváhejte a objednejte si tištěný katalog Bakker ZDARMA.

Katalog Bakker jaro 2014
Katalog Bakker jaro 2014

Nejchutnější ovoce je z vlastní zahrady

Abyste měli chutné ovoce z vlastní zahrady, nepotřebujete velký sad. V současné době je na trhu i několik mini odrůd ovocných stromů jako je zakrslá třešeň, zakrslá broskvoň, zakrslá jabloň, takže i v malé zahradě si můžete vypěstovat vlastní ovoce. Nebo dokonce ve velkém květináči na terase či balkónu, kde můžete pěstovat citronovník, banánovník, fíkovník nebo borůvky, maliny a jahody. Opravdu to funguje – spojte příjemné s užitečným a užijte si brzy vaši vlastní první sklizeň.

Ovocné stromky - vyberte si ten svůj v jarním katalogu Bakker
Ovocné stromky - vyberte si ten svůj v jarním katalogu Bakker

Růže, královny květin

Růže jsou nejznámější květiny na světě. Mají symbolickou hodnotu ve společenském životě lidí. Již dříve existovaly speciální růžové zahrady, které přetrvaly dodnes. Naštěstí nejsou růže příliš náročné na péči, a proto každý nadšený zahrádkář může mít svoji vlastní zahrádku plnou těchto nádherných květin.

V jarním katalogu Bakker najdete pestrou nabídku nádherných růží
V jarním katalogu Bakker najdete pestrou nabídku nádherných růží

Jak pěstovat růže?

Hned jakmile zásilku s růžemi obdržíte, růže vybalte a umístěte je na noc do nádoby s vlažnou vodou. Růžové keře rostou nejlépe, když je zasadíte do volné půdy. Připravte si velkou jamku a naplňte ji kvalitní zeminou smíchanou s kravským hnojem. Rozprostřete kořeny růží a zasaďte je do vhodné hloubky. Spodek stonků by měl být asi 5 cm pod povrchem země, protože jsou velmi citlivé na mráz. Pokud jsou půda i kořeny suché, měli byste do díry pro výsadbu pomalu vylít kbelík vody. Nakonec zasypte zeminou a upěchujte. Výsadbou do slunné polohy si vytvoříte skvělé podmínky pro bohaté kvetení.

Růže - královna květin
Růže - královna květin

Bakker vyvrací již více než 65 let mýtus, že zasílání rostlin a cibulek květin poštou je nemožné. Tajemství vysoké kvality tkví v tom, že všechny živé produkty jsou baleny s maximální péčí a za použití pouze těch nejlepších balících materiálů. Celou nabídku si můžete prohlédnout na www.bakker-cz.com.

Publikováno: 18. 3. 2014, Autor: Bakker (text a foto), Profil autora: Redakce