reklama

Navštivte centrum nápadů pro dům i zahradu

Chcete být v obraze a poznat nejnovější trendy v bydlení? Také se bavíte vylepšováním Vašeho domova nebo zahrady a rádi se necháváte inspirovat? Máme pro Vás dobrou zprávu! Opět se blíží vrcholná přehlídka nápadů, inspirace a novinek v podobě jarních veletrhů ABF, které s sebou přinášejí stovky prověřených domácích i zahraničních vystavovatelů, kteří se budou chtít ukázat v tom nejlepším světle.

Navštivte centrum nápadů pro dům i zahradu
Navštivte centrum nápadů pro dům i zahradu na veletrzích ABF
Navštivte centrum nápadů pro dům i zahradu na veletrzích ABF

Kde, kdy a jak!

Veletrhy se konají od 20. do 23.3. ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA Letňany a pokud se Vám nechtějí nosit všechny informace v hlavě, noste je v aplikaci Veletrhy v kapse, kterou si stáhnete na stránkách http://www.forfurniture.cz/ kde najdete také vstupenku se slevou.

Kde, kdy a jak!
Kde, kdy a jak!

Na jednu vstupenku 5 veletrhů

Jarní veletrhy ABF patří k největším veletrhům o bydlení v ČR, které v loňském roce přilákali na 36 000 návštěvníků. Svým zaměřením pokrývají všechny obory, které jsou spojeny s bydlením a prostředím, kde se každodenně pohybujeme. Celkem se soubor skládá z pěti veletrhů, které můžete navštívit s jednou společnou vstupenkou.

 • FOR FURNITURE – veletrh nábytku a designu
 • FOR HABITAT - bydlení, stavby a rekonstrukcí.
 • FOR GARDEN - veletrh zahradní architektury, nábytku, techniky a zeleně.
 • FOR OFFICE – veletrh kancelářského nábytku a vybavení komerčních prostor.
 • BYDLENÍ - nové projekty – 20.ročník výstavy realitních a developerských projektů
 • Na jednu vstupenku 5 veletrhů
  Na jednu vstupenku 5 veletrhů

  Soutěže a doprovodné akce

  Kromě zajímavých vystavovatelů na Vás čeká také bohatý doprovodný program, v jehož rámci můžete vyhrát také 60 000 Kč na zhotovení kuchyně na míru od nové české značky QUATROS s dvířky TRACHEA. Stačí se zúčastnit návštěvnické hry JARNÍ FAVORIT VELETRHŮ a vybrat soutěžní exponáty, které Vám padly do oka.

  Pokud Vás zajímají nejnovější trendy v designu, můžete navštívit akci DESIGN SHAKER. V rámci přehlídky se bude konat diskuze moderovaná Bořkem Šípkem na téma „Je design luxus?“, ve které vystoupí významní čeští i zahraniční designéři. Další zajímavou novinkou veletrhu bude expozice s názvem SCÉNA: Inspirace & Trendy 2014.Jedná se o unikátní představení několika směrů, které jsou inspirovány světovými veletrhy a nejnovějšími trendy.

  Soutěže a doprovodné akce
  Soutěže a doprovodné akce

  Odborné přednášky a workshopy

  Pro návštěvníky, kteří se chtějí také něčemu přiučit, budou v rámci veletrhů přichystány také poutavé přednášky, kde se představí řada skutečných odborníků.

  Na veletrhu FOR GARDEN to bude pro návštěvníky připraven soubor přednášek na téma „Trendy při tvorbě zahrad“, kde budou představeny vítězné zahrady roku 2013. V sobotu na Vás čeká celodenní konference „Rodinná zahrada - spolutvůrce sídelního prostoru“, který Vám představí způsoby, jakými vytvořit harmonickou kompozici na Vaší zahradě.

  Pokud Vás budou zajímat témata spojená s podnikáním, nenechte si ujít přednášky v rámci FOR OFFICE, kde si budete moci poslechnout témata spojená s využitím sociálních sítí, řízení lidských zdrojů.

  Aby toho nebylo k vidění málo, bude pro návštěvníky FOR HABITAT přichystána možnost navštívit sítotiskový showroom, který připravilo STUDIO KREDENC.

  Publikováno: 19. 3. 2014, Autor: ABF (tisková zpráva), Profil autora: Redakce

  Mohlo by vás dále zajímat

  Adopce pejska z útulku

  Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

  Pejsci jsou často zanecháváni na ulici nebo přímo zanecháni v útulku. Zkuste některým z nich dát druhou šanci a adoptujte je.