reklama

Funkční prádlo Brudra by Jitex funguje!

Pracujete v extrémních klimatickým podmínkách a potřebujete být příjemně ochlazeni nebo naopak v zimě mít pocit sucha a tepla? Chystáte se na túru do hor nebo na jinou sportovní akci? Pak je funkční prádlo Brudra by Jitex právě pro vás tím nejvhodnějším.

Funkční prádlo Brudra by Jitex funguje!

V létě chladí a v zimě hřeje

Řeknete si možná, že funkční je přece každé prádlo. Co se týká zakrytí určitých partií těla, tak ano. Jenomže funkčnost prádla Brudra by Jitex spočívá navíc i v odvádění potu od těla, udržování tělesné teploty, v odolnosti vůči bakteriím, plísním a v řadě dalších výhodných vlastností. Při tom všem má velmi atraktivní desing, takže například trička jsou použitelná nejen jako spodní prádlo, ale i jako jediná svrchní vrstva oblečení. Jak se na trhu objevily výrobky takových kvalit? Je to výsledek spolupráce společnosti BRUDRA s.r.o., která je specialistou na pracovní oděvy, a akciové společnosti JITEX.

V létě chladí a v zimě hřeje
V létě chladí a v zimě hřeje
V létě chladí a v zimě hřeje
V létě chladí a v zimě hřeje
V létě chladí a v zimě hřeje
V létě chladí a v zimě hřeje

Tradice a moderní technologie

Díky vlastnímu vývoji a dlouholetým zkušenostem s konstrukcí úpletů se podařilo maximálně využít fyzikálních vlastností vláken. Spojení moderní technologie výroby vláken a jejich špičkové zpracování tradičním českým výrobcem pak vedlo ke zmíněné vysoké funkčnosti prádla. Kouzlo spočívá v materiálovém složení, z něhož 63 procent tvoří Modal, 35 procent Polypropylen siltex a dvě procenta Elastan. Polypropylen je nejlepším transportním vláknem, Modal je optimálním savým vláknem, které velmi rychle přijímá a odpařuje vlhkost. Elastan pak zajišťuje tvarovou stálost výrobku. Antibakteriální úpravu zajišťuje speciální vlákno modifikovaným aditivem na bázi biogenních iontů stříbra. Vlákno eliminuje nežádoucí zápach vznikající bakteriálním rozkladem lipofilních složek.

Uschne rychle

Další výhodou značky Brudra by Jitex je velmi snadná údržba. Potřebuje rychle prádlo přeprat, usušit a vyžehlit, protože ho chcete mít připravené k dalšímu použití? Je to velmi jednoduché. Pere se snadno, díky materiálu velmi rychle schne a je povrchově i tvarově stálé, žehlit se nesmí.

Uschne rychle
Uschne rychle

Praktická a příjemná trička s krátkým i dlouhým rukávem, stejně jako spodky, si můžete objednat v pánském i dámském provedení. Brudra by Jitex nezapomíná v oblasti funkčního prádla ani na dětskou populaci. To již ocenila řada maminek, které měly možnost poznat, že funkční prádlo skutečně funguje a vědí, jak je těžké podobný sortiment za rozumnou cenu u nás sehnat. Sortiment je nabízen ve všech velikostech : XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL.

Uschne rychle
Uschne rychle

Výhody prádla Brudra by Jitex

  • V létě chladí, odvádí pot a eliminuje zápach
  • V zimě hřeje a navozuje pocit sucha
  • Je odolné vůči bakteriím a plísním
  • Má skvělý desing a je tvarově stálé
  • Snadno se pere, rychle uschne a nežehlí se

Více informací naleznete na www.brudra.cz.

Publikováno: 4. 4. 2014, Autor: Petr (text), Brudra, PePa (foto) , Profil autora: Redakce