reklama

Meva vás zve na výstavu Lodě na vodě 2014

Plavu si ani nevím jak, vždyť nemám prsa, nemám znak..zpívá se v jedné písničce… ale mám loď a na lodi si uvařím, ugriluju..…Ptáte se jak? No třeba na vařiči od Mevy. Na výstavě Lodě na vodě 2014 představí své produkty, vhodné nejen na loď, ale i na táboření, kempování a dovolenou v přírodě.

Meva vás zve na výstavu Lodě na vodě 2014

Výstava LODĚ NA VODĚ 2014 je v České republice a střední Evropě svým pojetím a ve svém oboru jedinečná. Výjimečnost projektu spočívá především v možnosti vystavovat lodě jak na výstavní ploše nábřeží, tak i na vodní hladině řeky Vltavy. Šestý ročník oblíbené výstavy LODĚ NA VODĚ 2014, který se bude konat opět v Praze na Vltavě - Rašínově nábřeží, Hořejším nábřeží a Smíchovské pláži ve dnech 24. 4. - 27. 4. 2014, je na základě připomínek z loňského roku rozšířen o novou významnou sekci DOVOLENÁ V PŘÍRODĚ.

Náš partner, firma Meva, bude na výstavě prezentovat vybavení vhodné a užitečné pro cyklisty, vodáky, milovníky pěší turistiky i kempování a rodinných dovolených v přírodě. Nevíte, jaký si vzít s sebou na dovolenou vařič, potřebujete si večer posvítit, ale víte, že budete bez elektřiny nebo vás zajímá, jak při rybaření uchovat úlovek co nejdéle čerstvý? S tím vším vám poradí zástupci firmy, které najdete v sekci D7

Meva Vás zve na výstavu Lodě na vodě 2014
Meva Vás zve na výstavu Lodě na vodě 2014
Meva Vás zve na výstavu Lodě na vodě 2014
Meva Vás zve na výstavu Lodě na vodě 2014

Informace o firmě Meva:

Společnost MEVA-TRADE s.r.o., byla založena akciovou společností MEVA jako 100% dceřinná společnost, 27.září 2000.

Společnost je zaměřena na přímý prodej především koncovým zákazníkům a to jak v "kamenném" obchodě, tak i pomocí internetového obchodu.

Zaměřujeme se zejména na tyto skupiny zboží: Propan-Butanové vařiče, hořáky, lampy, topidla, teplomety, grily. V našem sortimentu najdete i náhradní díly a příslušenství k většině zboží a u námi prodávaných plynových spotřebičů zajišťujeme samozřejmě jak záruční, tak pozáruční servis.

Společnost MEVA-TRADE má i svou kamenou prodejnu v sídle výrobního závodu v Roudnici nad Labem.

V prodejně MEVA-TRADE naleznete ucelený sortiment propan-butanových spotřebičů včetně příslušenství, popř. náhradních dílů a dalšího obchodního zboží. Proškolený personál Vám pomůže při dotazech k našim výrobkům, poradí vám s výběrem sortimentu dle vašich požadavků, seznámí vás s používáním a údržbou. V případě Vašeho zájmu předvede vybraný výrobek v akci.

Informace o firmě Meva:
Informace o firmě Meva:
Informace o firmě Meva:
Informace o firmě Meva:

Tip:

Pokud se budete chtít podívat jen na část věnovanou dovolené v přírodě, můžete se zaregistrovat na stránkách věnovaných výstavě a vstup na Rašínovo nábřeží budete mít zdarma.

Na Rašínově nábřeží bude výstava určená zejména široké veřejnosti, věnovaná volnému času, budou zde nové nomenklatury jako: vodní sporty, půjčovny lodí, vodní turistika, potápění a rybářství. Na své si přijdou i cyklisté, bude zde zařazena nová nomenklatura Cyklistika a samozřejmě nebude chybět ani servis kol a další překvapení pro cyklisty. Pro ty, kteří se chtějí jenom dobře pobavit a strávit zajímavý den s dětmi nebo přáteli, je připraven bohatý doprovodný program na souši i na vodě.

Publikováno: 23. 4. 2014, Autor: PePa (tisková zpráva), Profil autora: Redakce