reklama

Korálki 3/2014 – Letní číslo: Slunce

Letošní letní číslo časopisu Korálki přináší sluníčkovou atmosféru a svým laděním proteplí vaše pozdně jarní a první letní dny. Můžete si s námi vytvořit optimisticky laděné náhrdelníky, náramky, náušnice a přívěsky vytvořené z dvou i trojdírových korálků, polymerů, čtverečků, kapek, drobného rokajlu, kroužků, kabošonů, drátu nebo provázků, vše s tématem Slunce.

Korálki 3/2014 – Letní číslo: Slunce

Po rozhovorech s našimi milými čtenáři, jsme udělali několik změn v rubrikách - vyřadili jsme pečení a přidali jsme korálkové články. Budeme se do budoucna více věnovat novinkám na trhu a to i díky našim novým partnerům. U článků více a více odkazujeme na zdroje materiálu, to mají naši čtenáři rádi. A také jsme pro lepší orientaci ve starších číslech vytvořili obrázkový obsah.

Obsah časopisu Korálki 3/2014 – Slunce
Obsah časopisu Korálki 3/2014 – Slunce

Přinášíme pokračování seriálu o obšívání kabošonů. V seriálu o barvách se tentokrát věnujeme zelené – barvě harmonie. V čísle najdete kromě tolik populárního šití z korálků i polymery, kroužkování, jemné drátování, macramé a práci se stávkem. Připravili jsme pro vás článek o dalším zajímavém počítačovém programu pro korálkářky, rozhovor se zajímavou tvůrkyní a jako bonus si můžete najít dva návody také na našem webu www.koralki.cz.

Letní číslo časopisu Korálki má projekty v mnoha technikách vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro lepší orientaci jsou označeny jako vždy obtížností, podrobným obsahem členěným nejen podle typu projektu, ale i podle jednotlivých technik.

23 projektů, 52 plnobarevných stran, doporučená cena 62 Kč

www.koralki.rooya.cz

Publikováno: 14. 5. 2014, Autor: Časopis Korálki (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.