reklama

Korálki 4/2014 – Prázdninové číslo: Papoušek Ara

S prázdninami přichází touha po barvách, rozletu a letních radostech s myslí volnou jako pták a to všechno se vejde do pírek našeho papouška Ara. Zvolili jsme tohle hravé téma a barevnost pro prázdninové číslo časopisu Korálki, které právě vyšlo.

Korálki 4/2014 – Prázdninové číslo: Papoušek Ara

Díky prázdninovému číslu si můžete vyzkoušet unikátní, nový mačkaný rokajl Matubo, dvoudírkové Rully, trojúhelníky, Piggy, Superdua a „zetka“. Seznamte se také s příjemnými Velvet korálky a vymodelujte několik úžasných šperků z polymerů.Pokud jste milovníci blýskavé krásy Swarovski krystalů, toto číslo je přímo nabito projekty s různými typy obšití rivolek. Největší výzvou je ale jistě háčkovaný náramek Saši Lysenko z titulní strany. Autorka opět překonala sama sebe a navíc z něj nádherně září minibuttonky Crystaletts.

Obsah časopisu Korálki 4/2014 - Papoušek Ara
Obsah časopisu Korálki 4/2014 - Papoušek Ara

Jako bonus si můžete najít dva návody také na našem webu www.koralki.cz.

Prázdninové číslo časopisu Korálki má projekty v mnoha technikách vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro lepší orientaci jsou označeny jako vždy obtížností, podrobným obrázkovým obsahem členěným nejen podle typu projektu, ale i podle jednotlivých technik.

21 projektů, 52 plnobarevných stran, doporučená cena 72 Kč

www.koralki.rooya.cz

Publikováno: 9. 7. 2014, Autor: Časopis Korálki (text a foto) , Profil autora: Redakce