reklama

Šikovné ruce si vydělaly peníze

Všichni, kteří se rádi věnují svému řemeslu i ve volném čase, ale také ti, kteří mají „šikovné ruce“ a mezi jejich zálibu patří rukodělné práce, dostali v uplynulých dnech u společnosti Wincott People šanci vydělat si za svou zručnost 10 000 Kč. Společnost vyhlásila soutěž, kdy měli všichni zájemci ztvárnit logo Wincott People pomocí nástrojů, materiálů či pomůcek, které v jejich profesi či zálibě běžně používají.

Šikovné ruce si vydělaly peníze

„Byli jsme mile překvapeni, z čeho všeho jsou lidé schopni naše logo tak krásně ztvárnit. Opravdu, mají náš obdiv, a sice všichni, kteří se do soutěže přihlásili. O vítězném logu jsme ale dlouho váhat nemuseli – na tom jsme se shodli všichni, vybírat však výrobky na druhé a třetí místo bylo velmi náročné. Jak jsme však slíbili na začátku soutěže, nakonec jsme ocenili všechna loga“ doplňuje Monika Chwastková, manažerka marketingu Wincott People.

Soutěž Wincott People
Soutěž Wincott People

1. místo – logo kované

Jasným favoritem a nakonec také vítězem hlavní ceny, tedy 10 000 Kč (400 Euro) bylo logo kované, které vyrobil kovář Ľubomír Dorociak ze Slovenska, který výrobě loga věnoval 3 dny.

„Nejraději vyrábím umělecké předměty v podobě nejrůznějších plastik, jako jsou postavy, obličeje, zdobené svícny, křížky... Rád se ale věnuji i výrobě kovaného nábytku. Mimo to dělám na zakázku kované ploty, vstupní brány, zábradlí do rodinných domků a další“ uvádí Ľ. Dorociak a doplňuje „výhrou udělám radost především svým dětem, které už dlouho mluví o tom, že by si přály trampolínu. Slíbil jsem jim, že za výhru v soutěži jim ji pořídím.“

Soutěž Wincott People
Soutěž Wincott People

2. místo – logo lakované

Pan Martin Piš pracuje pro společnost Wincott People jako lakýrník. Prozradil, že jeho práce je také jeho koníčkem, a proto se také do soutěže přihlásil. Navíc, výroba loga mu trvala cca hodinu.

„Za měsíc se nám narodí miminko, a proto je teď každá koruna dobrá. Za hodinu času ta výhra tedy stála. Jsme za to s manželkou opravdu moc rádi“ uzavírá M. Piš, který si za svůj výrobek odnesl 2500 Kč

Soutěž Wincott People
Soutěž Wincott People

3. místo – logo na dřevotřísce z jedné strany háčkované a z druhé strany vypájené

Paní Věra Dupynová ráda maluje a tvoří už odmalička. Dnes už má svůj vlastní ateliér.

„V posledních několika letech jsem intenzivně háčkovala, malovala a z různých dostupných materiálů tvořila nejrůznější ať už dekorace, kulisy, prstýnky, náušnice…zúčastňuji se také výstav a jarmarků a tak jsem se rozhodla, že se zúčastním i vaší soutěže“ popisuje V. Dupynová, která si rovněž odnesla 2500 Kč

Ostatní účastníci soutěže si odnesli poukázky do hypermarketů.

Je vám líto, že jste se soutěže nemohli zúčastnit a pochlubit se tím, co dovedete?

Zúčastnili byste se podobné soutěže i vy? Napište zástupcům společnosti na info@wincottpeople.com, kteří na základě vašich reakcí zváží, zda budou podobnou soutěž realizovat.

Wincott People - práce, kde vás ocení.

Publikováno: 12. 8. 2014, Autor: Wincott People (tisková zpráva), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.