reklama

Za pár kaček milionářem

Také jste zaregistrovali zprávu, že ve Sportce během jediného losování padly Jackpoty v I. i II. tahu a po 20 letech je najednou 7 nových milionářů? V takovém balíku peněz by se určitě našla větší či menší hromádka na splnění nejednoho snu. Třeba zahradní traktůrek se nedá koupit jen tak z výplaty, i když je snem mnoha zahrádkářů. A nebo pořídit rodině na zahradu koupací jezírko? Nebo třeba novou terasu?

Za pár kaček milionářem

Víte, že...

  • Od 22. 4. 1957, tedy od počátku losování Sportky, bylo vylosováno více než 7 tisíc výherních šestičíslí a pouze jedna jediná šestice byla vylosovaná dvakrát? Šlo o šestici 5, 14, 27, 31, 46, 47, která byla poprvé vylosována v 7. týdnu 1980 a podruhé v 10. týdnu 2009, vždy v neděli a v I. tahu.

  • Druhou nejčastěji tipovanou kombinací čísel jsou násobky „šťastného čísla” 7, tedy 7, 14, 21, 28, 35, 42, a ani tato kombinace ještě nikdy nevedla k zisku Jackpotu? Také tuto kombinaci pravidelně volí až 1 000 sázejících pro nedělní slosování a 800 sázejících pro středeční slosování.
  • Nejvyšší částka, kterou mohli sázející v celé historii Sportky získat, byla 432 900 000 Kč a hrálo se o ni v 44. týdnu roku 2013?
  • Až dosud nejvyšší individuální výhra v číselné loterii SPORTKA padla v listopadu 2013 a šťastný výherce získal 399 907 705 Kč?
Víte, že...
Víte, že...

Není nic jednoduššího, než hrát Sportku. Stačí si pouze tipnout 6 čísel ze 49. Nemáte svá oblíbená čísla? Nebo jste to ještě nikdy nezkusili? Tak to nechte náhodě. Obsluze stačí říct, že chcete náhodný tip a ona vše vyřídí za Vás. Za 20 korun se tak můžete stát dalším z více než 900 milionářů, které Sportka už „vyrobila“.

Určitě si koupím.....

A pokud se na vás štěstí usměje stějně jako na ty stovky před vámi, můžete začít plánovat. Vlastníte větší kus louky? Pak určitě popřemýšlíte nad zahradním traktůrkem. Určitě je dobré se rozmyslet, jaké by měl mít vybavení. Zda potřebujete kromě klasického sekacího bubnu a sběrného koše třeba přídavný vozík nebo radlici pro odhrnování sněhu. Většina typů a značek nabízí další příslušenství, které sice zvedne pořizovací cenu, ale zato výrazně usnadní práci. Dejte si čas a navštivte víc značkových prodejen, kde ochotný personál vše předvede a vysvětlí. Zásobte se dostatečným množstvím letáků a katalogů a doma pěkně v klidu pročítejte a vybírejte. A nezapomeňte se informovat na servis i náhradní díly.

Určitě si koupím.....
Určitě si koupím.....
Určitě si koupím.....
Určitě si koupím.....

Budu budovat...

Máte vlastní domek, přesto vám chybí nějaký koutek, kam byste si mohli chodit odpočinout jen tak s knihou v ruce? A nejlépe venku na zahradě, obklopeni vším, co s takovým úsilím budujete a opečováváte. To je ono. Terasa nebo altán. Jste šikovní, přesto nechcete jít cestou klasiky - střecha, dřevěné kůly, dlažba či dřevěná podlaha? Není potřeba nechávat stavbu na firmě. Zapátrejte na internetu a vytvořte si vlastní originál. Vybírejte z kvaltních materiálů. Pro zastřešení nechoďte do nejbližšího hobby marketu, ale poohlédněte se po kvalitní střešní krytině. Ať už budete chtít střechu zcela zastíněnou nebo zčásti průhlednou, vyhněte se tomu nejlevnějšímu. Nemusíte být milionářem a přesto můžete koupit krytinu, která vydrží ne jedno léto, ale třeba 10 let. Některé firmy vám na vyžádání zašlou vzorky zdarma a vybírat můžete v klidu domova.

Budu budovat...
Budu budovat...
Budu budovat...
Budu budovat...

Zaplavu si....

Celé léto jste s lehkou závistí poslouchali šplouchání vody ze sousedovic bazénu? Co kdybyste si pořídili vlastní koupání i vy? A nemusí to být nutně plastový kruh či ovál, který tu vaši vymazlenou zahradu jen zohyzdí. Máte na zahradě dostatek místa? Postavte si zahradní koupací jezírko. Nemusí se jednat o hektarovou vodní hladinu. Pravé letní osvěžení zažijete i na ploše s 2,5 - 3metrovou šířkou a délkou 5 metrů. Navíc večer můžete jen tak sedět u břehu a pozorovat cvrkot kolem vody. Uvidíte, že se vám jezírko stane nezbytnou součástí života. Klid a pohodu, kterou zde zažijete, nezískáte ani při shlédnutí televizních pořadů ani při návštěvě supermarketu.

Zaplavu si....
Zaplavu si....
Zaplavu si....
Zaplavu si....

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Z dlouhodobého pohledu je poměr mezi sázkami náhodným tipem a sázkami s vlastními čísly na sázence přibližně 50:50, ale letos sázející více věří vlastnoručně vyplněné sázence. Zkuste to také. Nemusíte vsadit stovky korun a přesto můžete vyhrát šestimístnou částku. A pak si pořídíte vše, po čem tak moc toužíte. Vše potřebné se dozvíte na www.sazka.cz.

Publikováno: 9. 9. 2014, Autor: Pavla (text), Sazka (foto), Garland, Oase a Pama (foto), Profil autora: Redakce