reklama

Recepty Prima Nápadů 10/2014: vybíráme z obsahu aktuálního vydání

Tištěný magazín Recepty Prima Nápadů Vám tradičně přináší mnoho rad, infomrací a tipů, ať už se jedná o zahradu, stavbu nebo domácnost. Podívejte se, co si můžete přečíst v čísle aktuálním.

Recepty Prima Nápadů 10/2014: vybíráme z obsahu aktuálního vydání

Na návštěvě: Petr a Anička Vondráčkovi - šéfredaktorka Ivana Hudcová tentokrát vyrazila za známým hudebníkem, kterého určitě znáte jako frontmana kapely Lokomotiva. Setkání to bylo prý věru příjemné. Petr nechá čtenáře nahlédnout i do svého soukromí, kde se rozpovídá o své dceři Aničce. Chaty a chalupy: Na klánovické chatě - manželé Rollerovi se zmiňují o Dufkových, kteří od jara do podzimu pečují a krásnou chalupu s ještě hezčí zahradou. Majitelé jsou klasickým představitelem dvojdomosti čechů, přes zimu totiž bydlí v činžáku. Stavba: Do garáže s komfortem - vše o různých možnostech pohonů pro vjezdové brány a garážová vrata.Dům a byt: Aby vlhkost neškodila - jak zatočit s vysokou vzdušnou vlhkostí? Máme pro Vás praktické tipy, jak se tohoto účinně zbavit. Seriál Stavba domu: Vše o vnitřních schodištích, jejich funkčnosti a estetice. Chaty a chalupy: Příprava palivového dřeva - štípačka a řetězová pila? Dnes běžně prodávaný sortiment. Avšak v záplavě modelů není úplně jednoduché se vyznat. Poradíme, jak postupovat v otázce pořízení. Zahrada: v této rubrice naleznete články o zelených fasádách, jiřinách, podzimních dekorací nebo bylinkách. Soutěž firem: právě jsme odstartovali 2.ročník projektu ,,Ocenění Kozlíka Šikuly“. V aktuálním provedení bude vítězné produkty vybírat rovnou pětičlenná odborná porota!

Recepty Prima Nápadů 10/2014 – výběr z obsahu
Recepty Prima Nápadů 10/2014 – výběr z obsahu

Také dochází k příjemné změně u našeho partnerského titulu GRAND Generace. Nově je tento magazín k mání v běžném prodeji za velmi rozumných 12,90 Kč, původně byl totiž k mání pouze na stojanech vydavatelství GRAND PRINC MEDIA a.s. Při zakoupení výtisku tohoto titulu dostanete jako dárek druhý časopis Recepty Prima Nápadů!

Publikováno: 18. 10. 2014, Autor: Časopis Recepty Prima Nápadů , Profil autora: Redakce