reklama

Kutit můžete i v zimě

Občas se stane, že potřebujete něco koupit, ale nechce se vám do obchodu nebo nedej bože lítat po městě a shánět potřebnou prodejnu. O nákupu na internetu není potřeba nijak obšírně psát, je dnes již běžná věc. Ale co takhle nákup palubek a podlah online? Zkuste to. Možná přijdete na to, že tento způsob je vlastně mnohem pohodlnější. Nepotřebujete shánět někoho, kdo vám zboží doveze. Na e-shopu firmy SECA Borohrádek si spočítáte i potřebné množství kusů na m2 a zboží Vám dovezou až domů.

Kutit můžete i v zimě
Modřín
Modřín
Latě a hranoly z modřínu
Latě a hranoly z modřínu

Prodejna SECA Borohrádek je trochu z ruky, pokud zrovna bydlíte kdekoliv jinde, než v okolí Hradce Králové. Přesto právě teď můžete nakoupit interiérové palubky ze smrku, borovice a sibiřského modřínu. Dále i masivní dubové podlahy v kvalitě Rustikal nebo Natural 15 a 21mm. Podlahy jsou již tmelené, broušené a napuštěné přírodním olejem nebo lakované tvrdým UV lakem. Stačí tedy „jen“ položit. A protože podlahu je potřeba ošetřit, nezapomeňte ke své objednávce přidat i kvalitní lazury a nátěrové hmoty na dřevo za vynikající ceny!!

Smrk
Smrk
Smrkové latě a hranoly
Smrkové latě a hranoly

Na stránkách www.palubky-eshop.cz najdete vše pro položení podlahy i obkladů z palubek. Od výběru vhodného materiálu až po rady a tipy, jak položit podlahu, jak ji udržovat čistou, jak postavit dřevěnou terasu nebo jaký spojovací materiál zvolit. A když budete potřebovat poradit, stačí napsat do kontaktního formuláře svůj dotaz.

Publikováno: 20. 12. 2014, Autor: Pavla (text), Seca Serafin (text a foto), Profil autora: Redakce