reklama

Navoďte si doma jarní náladu. Velikonoce klepou na dveře.

Velikonoce jsou jedny z nejkrásnějších svátků v roce. Období, kdy se probouzí příroda ze zimního spánku, je plné energie a inspiruje nás k veselé výzdobě. Nápadů, jak doma navodit jarní náladu a dodat interiéru barevnosti je nespočet. Zdaleka to nejsou již pouze ošatky s malovanými vajíčky na stole nebo jarní květy ve váze. Výzdoba oken se stala nedílnou součástí všech významných svátků v roce. Poradíme vám, jak vyrobené dekorace na okno jednoduše připevnit. Pomocníkem vám budou lepicí dekorační proužky tesa Powerstrips®.

Navoďte si doma jarní náladu. Velikonoce klepou na dveře.

Výzdoba oken potěší rovnou dvakrát. Navodí příjemnou atmosféru v interiéru, jakožto potěší kolemjdoucí, na které dekorace v oknech působí jako magnet…nelze se na ně nepodívat.

Bez zanechání zbytků lepidla

Lepicí dekorační proužky tesa Powerstrips® jsou ideální pro lepení na sklo či zrcadlo. Jsou průhledné a po nalepení takřka neviditelné. Navíc jsou odolné vůči UV záření a odolávají působení sluníčka, které se odráží do oken. Jakmile budete chtít výzdobu z oken odstranit, jednoduše za proužek zatáhnete a odstraníte bez zanechání zbytků lepidla. Zapomeňte na stopy lepidla, které se objevují v případě, že pro připevnění dekorací na okna používáte běžnou kancelářskou lepicí pásku! Ta není UV odolná, rychle žloutne a lepidlo se působením sluníčka roztéká. Je těžké ji z oken po delší době odstranit.

Snadný postup

Připevnění předmětů pomocí proužku tesa Powerstrips® je velmi jednoduché. Před samotnou aplikací je nutné povrch důkladně odmastit běžným čisticím prostředkem. Jinak hrozí, že proužek nebude držet. Proužek sejmete z papíru, nalepíte na okno a důkladně přitisknete. Teprve pak odstraníte z proužku krycí papír a na proužek přitisknete dekoraci. A je hotovo!

Snadný postup
Snadný postup
Snadný postup
Snadný postup

V nabídce tesa tape jsou kromě dekoračních proužků Powerstrips® také tesa Powerstrips® Large / Small a Poster. Velké proužky udrží na hladkém povrchu předměty až do 2 kg, malé proužky mají nosnost 1 kg a proužky Poster jsou vhodné pro připevnění plakátů, grafů a různých vzkazů do hmotnosti 200g. Sortiment doplňují dekorační průhledné háčky Powerstrips®.

Květinová výzdoba

Lepicí proužky Powerstrips® se hodí i pro ukotvení předmětů do zvolené polohy. Pokud nemáte doma zahrádku, kde by vám vyrůstaly první jarní květiny, vyrobte si potěšení z kvítků doma. Budete k tomu potřebovat skořápky od vajíček, talíř, květiny a dekorační proužky tesa Powerstrips®.

Květinová výzdoba
Květinová výzdoba

Postup:

  1) Opatrně odstraňte horní část skořápky od vajíčka, aby vám zůstal krásný tvar „vázičky“.

  2) Ze skořápky odstraňte bílek a žloutek.

  3) Na spodní část skořápky opatrně nalepte dekorační proužek tesa Powerstrips®.

  4) Skořápky naplňte vodou a přilepte k talíři.

  5) Vložte květiny.

  Publikováno: 11. 3. 2015, Autor: tesa tape (text a foto) , Profil autora: Redakce