reklama

Tvoříte rádi? Zkuste Dremel Engraver

Do gravírování předmětů se může pustit muž stejně dobře jako žena. Jestli tedy máte doma kutila v kalhotách nebo v sukních, který má ve své dílničce už skoro všechno a vy mu chcete udělat radost dárkem, se kterým se skutečně vyřádí, zkuste Dremel Engraver.

Tvoříte rádi? Zkuste Dremel Engraver

Získáte nástroj, se kterým vytvoříte na řadě materiálů jemné zdobné detaily. Gravírka se bude hodit i pro osobní úpravu cenných předmětů jako ochrana proti krádeži. Můžete s ní tak „vytetovat“ svou značku třeba do rámu kola apod.

Nástroj je skvělý ke zdobení široké škály materiálů, včetně kovů, plastů, skla, keramiky, dřeva a kůže. Gravírovací nástroj DREMEL se dodává v krásně provedené krabici.

S nástrojem se velmi dobře pracuje díky tělu s měkčeným úchopem a lehké a kompaktní konstrukci, které poskytují pohodlnou obsluhu při rytecké práci. Proměnné ovládání zdvihu umožňuje uživateli s lehkostí vytvářet jemné i hluboké linky.

DREMEL Engraver má samostatný vypínač, aby nebylo nutné měnit nastavení hloubky. Dodává se s náhradním karbidovým rycím hrotem. Součástí je také šablona s písmeny a čísly pro snadné rytí nápisů. Balení obsahuje gravírku Dremel, 2x karbidový hrot, diamantový gravírovací hrot a kreativní šablony.

Nástroj je k dostání je ve všech dobrých hobby obchodech. Nadšení kutilové i řemeslníci najdou pro tento nástroj celou řadu využití a dokonce mohou své práce představit na webové stránce Dremel v sekci Tvůrčí galerie (Creative Gallery).

Publikováno: 30. 4. 2015, Autor: Elena a Dremel (text), Dremel (foto) , Profil autora: Redakce