reklama

Výprodej palubek v podnikové prodejně

Podniková prodejna připravila výprodej barvených palubek, nestandardních profilů. Slevy na vybrané množství až 50 %. Některé barvené palubky mají sice drobné vady na barvě, ale to není nic,co by zásadně bránilo jejich správné funkci. K dispozici jsou jak palubky do interiéru, na zahradní domky, fasády domů či podlahová prkna. Akce platí jen do 15.5. 2015 nebo do vyprodání.

Výprodej palubek v podnikové prodejně

Palubky a podlahy označené štítkem AKCE jsou vždy levnější minimálně o 10%, než je ceníková cena v "kameném obchodě", a platí vždy pouze při nákupu na e-shopu. Pokud si přijedete pro palubky bez potvrzené objednávky z eshopu, bude cena pravděpodobně vyšší, než jste si spočítali na e-shopu.

Zboží ze 3. strany letáku lze nakoupit online na eshopu. Kompletní akční leták ke stažení zde.

Podniková prodejna připravila výprodej barvených palubek
Podniková prodejna připravila výprodej barvených palubek

Smyslné bydlení

Dřevo je krásné, vonící, příjemné na dotek i na pohled a vytváří neustále pocit blaženostia teplé atmosféry.Obytné prostory, ve kterých jsou dřevěné interiérové palubky, působí na člověka ještě hřejivěji, než ve skutečnsti jsou. To samozřejmě snižuje náklady na vytápění a zvyšuje tím dobrý zdravotní stav. Dřevéné povrchy, palubky v interiéru podstatně přispívají k příjemnému klimatu v místnosti, neboť dřevo efektně reguluje vlkhost vzduchu v místnosti.

Smyslné bydlení
Smyslné bydlení

Dřevěné fasády jsou v trendu

Dřevěná fasáda propůjčuje každé budově její charakteristický vzhled. Už po generace se vnější obklady provádí ze dřeva a moderní architektura považuje stále více dřevěné fasády za stylistický a energii spořící prvek.Oblíbené jsou dřevěné fasády sibiřský modřín nebo fásády smrkové, bez kterých se neobejde téměř žádná moderní nízkoenergetická stavba.

Dřevěné fasády jsou v trendu
Dřevěné fasády jsou v trendu

Dřevo na zahradu

Dřevo je dlouholeté, robustní a osobité, použitelné v mnoha různých aplikacích. To platí obzvláště pro venkovní použití, neboť právě zde nabízí mnoho variant využití.: ať už na obložení terasy, pergoly, nebo jako zástěna, protihluková ochrana, přístřešek pro automobil nebo jako hračka. Dřevo dokáže proměnit každou zahradu nebo terasu v cosi jedinečného.Dřevo je přírodní produkt a je v souladu s nejnovějšími trendy. Moderní architektura a vybavení zahrad se nemůže ani nechce spoléhat na umělé materiály. Dřevo krásně voní, zní a je příjemné na omak. Vždy přináší jedinečný vizuální zážitek – ať již s přirozenou patinou nebo naolejované a pečlivě ošetřené.

Dřevo na zahradu
Dřevo na zahradu

Publikováno: 9. 5. 2015, Autor: Pavla (text), Serafin Campestrini (text a foto) , Profil autora: Redakce