reklama

Společnost OKNA.EU pořádá Den otevřených dveří a oken

Společnost OKNA.EU zve návštěvníky do svého nově otevřeného showroomu Praha – Pankrác na Den otevřených dveří a oken, který se koná v sobotu 19. září od 12 hodin. Každý, kdo přijde, bude mít možnost si prohlédnout portfolio produktů společnosti OKNA.EU od hliníkových oken po velmi žádané velkoformátové panoramatické prosklené stěny nebo designové vchodové dveře značky Perito.

Společnost OKNA.EU pořádá Den otevřených dveří a oken

Zájemci si mohou v rámci programu poslechnout zástupce společnosti OKNA.EU, kteří budou hovořit o aktuálních trendech v konstrukci a montáži oken a dveří a také poradí s výběrem a péčí o okna. Speciálně pro Den otevřených dveří a oken budou v showroomu připraveni odborní poradci ve vyšším počtu, kteří budou k dispozici všem zákazníkům, kteří se zde zastaví. V showroomu si může každý prohlédnout a porovnat jednotlivé produkty a řešení, které v klasických vzorkovnách nejsou běžně vystavovány. Návštěvníci si můžou také zkusit manipulaci se všemi produkty, prohlédnout si, jak vypadá skrytý rám, nebo varianty rohového zasklení. Kromě Dne otevřených dveří a oken se zákazníci mohou seznámit s nabídkou oken a dveří i na veletrhu FOR ARCH v Praze od 15. do 19. září.

Den otevřených dveří a oken v OKNA.EU
Den otevřených dveří a oken v OKNA.EU

V rámci dne otevřených dveří a oken budou vyhlášeni výherci soutěže, která probíhala na webu living.cz. Nejen pro děti bude během dne připraveno malování na obličej a karikaturista.

Showroom Praha – Pankrác se nachází na magistrále ve směru do centra. Řidiči mohou sjet na odbočce na benzinovou stanici OMV, která se nachází mezi sjezdem na Michli/Pankrác a sjezdem na Pankrác/Podolí, showroom je na místě bývalého autosalonu luxusních vozů. U showroomu je kryté parkoviště s dostatkem parkovacích míst.

Více informací naleznete na www.okna.eu.

Program:

  • 12:00 oficiální zahájení, přednáška „Trendy v oblasti oken a dveří“
  • 13:00 – 15:00 malování na obličej
  • 15:00 – 17:00 karikaturista
  • 15:00 přednáška „Rady pro správný výběr oken a dveří, péče o okna“, krátká prohlídka showroomu
  • 17:00 vyhlášení výherců soutěže na webu living.cz a soutěže probíhající na veletrhu FOR ARCH, předání výhry pro nejlepší fotografii v soutěži na webu living.cz podle hlasování zaměstnanců společnosti OKNA.EU
  • 20:00 oficiální ukončení

Publikováno: 18. 9. 2015, Autor: OKNA.EU (tisková zpráva), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat

S výběrem svítidel do celého domu nám pomohli naši designeři, kteří navštívili studio ELKOV elektro

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Vybrat vhodné osvětlení do celého domu a ještě jej designově sjednotit, není žádná legrace. Proto jsme se obrátili na naše designéry, kteří společně s technikem firmy ELKOV elektro vybrali v jejich showroomu vnitřní i venkovní svítidla. Řešili hlavně bar