reklama

Tipy na vánoční dárky od BAUHAUSu

Když se příblíží doba adventu, dříve či později se začneme zaobírat myšlenkou na vánoční dárky. Co koupit tatínkovi, co mamince, jaký vhodný dárek zvolit pro dědu a babičku. Nejjednodušší výběr máme u dárků pro děti. Díky reklamám v televizi neslyšíme poslední 3 měsíce nic jiného, než co nutně potřebují najít pod stromečkem. Kéž by to bylo takto jednoduché i u dospělých. V BAUHAUSu najdete vhodný dárek pro skoro každého.

Tipy na vánoční dárky od BAUHAUSu

Dárek pro muže

Muže potěšíte zajisté střešním autoboxem, krbovým náčiním, nebo například vysokotlakým čističem. Vhodným dárkem může být také například modelářská sada, nebo powerbanka na dobíjení telefonu. Další vhodný dárek (a nejen pro kutily) je nový akušroubovák s bohatým příslušenstvím, který je vhodný pro většinu domácích, ale i profi prací.

Dárek pro muže
Dárek pro muže
Dárek pro muže
Dárek pro muže

Jak si tedy vybrat akušroubovák?

Není třeba hledět na to, zda vybíráme akušroubovák pro každodenní používání nebo jen občasné, víkendové práce. Vyberte rovnou ten s Li-Ionovým akumulátorem. Některé akušroubováky mají v sadě více akumulátorů. To je výhodné převážně proto, že mezi tím, co pracujete s jedním akumulátorem, druhý se vám může nabíjet. Když už akušroubovák kupujete, doporučujeme koupit takový, který je v kufru s bohatým příslušenstvím, tak abyste měli vše přehledně uspořádáno a přitom měli nářadí i příslušenství pohromadě. V současné době jsou na prodejně také dvourychlostní akuvrtačky, ke kterým dostanete jako dárek zdarma kvadrokoptéru. To si myslím, že je velmi pěkný dárek.

Jak si tedy vybrat akušroubovák?
Jak si tedy vybrat akušroubovák?

Pokud zrovna akuvrtačku nepotřebujete, vyberte třeba pojízdnou dílenskou skříň na nářadí nebo pracovní stůl se zásuvkami, elektrickými zásuvkami, osvětlením a děrovanou zadní stěnou pro zavěšení nářadí a strojů. Dalším velmi pěkným dárkem je taška nebo kufr na nářadí s přehlednými organizéry pro přehlednější uskladnění drobnějšího nářadí.

Teprve zařizujete dílnu?

Velmi oblíbeným dárkem bývá kufr s bohatým příslušenstvím, které se hodí nejednomu začínajícímu kutilovi, ale i tomu, kdo potřebuje třeba jen občas doma opravit kapající kohoutek. V kufru bývá často základní nářadí, jako jsou sady kleští, bitů, šroubováků, kladívko, svinovací metr, různé klíče a vodováha.

Hitem tohoto roku je oscilační nářadí. S tímto jedním nástrojem zvládnete profesionálně řezat bez poškození okolního materiálu, brousit, seškrabovat, obrábět, pilovat, leštit, stříhat a mnoho dalšího. Zkrátka téměř neomezené možnosti použití díky výkyvnému pohybu nástroje.

Dárky pro ženy

V BAUAHUSu najdete mnoho hezkých dárků i pro ženy. Takovým vhodným dárkem jsou designová LED svítidla, která nejen že dobře vypadají, ještě šetří elektrickou energii a tím i vaše peníze. V sortimentu najdete například LED stropní svítidlo s intergrovaným bluetooth reproduktorem. U tohoto svítidla můžete nastavit intenzitu světla od denního až po teple bílou. Nejednu ženu jistě také potěšíte masážní sprchovou hlavicí nebo sprchovým panelem s několika masážními tryskami.

Dárky pro ženy
Dárky pro ženy

Velmi pěkným dárkem může také být některý z fotorámů, například ty, co jsou na 13 a více kusů například rodinných fotografií. Najdete zde spoustu krásných obrazů, jak už na plátně, skle, nebo MDF, dále pak tzv. LED obrazy, které svítí. Dalším velmi pěkným dárkem pro ženy můžou být fototapety, hodiny, kosmetická zrcátka, nová kuchyňská linka od značky Koryna, nebo pro usnadnění práce v domácnosti pro hospodyňky parní čistič, který čistí rychle a účinně a to bez chemie. Dále pak můžete potěšit robotem na úklid podlahy. Ten sám umývá podlahu a vy se tak mezi tím můžete věnovat například rodině.

Prohlédněte si nový katalog prosinec 2015.

Dárky pro ženy
Dárky pro ženy

Pokud si přece jen netroufnete na výběr dárku, pak můžete zvolit pro své blízké dárkové poukázky BAUHAUS v libovolné hodnotě. Obdarovaný si pak vybere sám to, co ho potěší nebo potřebuje nejvíce.

Publikováno: 11. 12. 2015, Autor: BAUHAUS (text a foto), Pavla (text) , Profil autora: Redakce