reklama

Společnost CIUR zve na veletrh Dřevostavby

Ve dnech 4. – 7. 2. 2016 se v pražských Holešovicích koná již 11. ročník veletrhu Dřevostavby. Svůj stánek s číslem SH5 zde bude mít i společnost CIUR, odborník v oblasti zateplení budov a systémů pro úsporu energie. Pokud vás právě toto téma zajímá, pojďte se o této problematice pobavit se specialisty.

Společnost CIUR zve na veletrh Dřevostavby

Vstupenka ZDARMA

Společnost CIUR pro vás navíc připravila zajímavou akci. Každý nový uživatel, který společnosti CIUR udělí do konce veletrhu na facebooku palec nahoru dostane vstupenku (do vyčerpání zásob - 100 ks) v hodnotě 150 Kč ZDARMA!

Pro zaslání odkazu ke stažení vstupenky je nutné poslat žádost na e-mail: frantisek.buran@ciur.cz.

Vstupenka ZDARMA
Vstupenka ZDARMA

O veletrhu

Jedná se o největší veletrh, jehož hlavní náplní jsou dřevostavby. Veletrh se koná ve dnech 4. – 7. února 2016. Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na přednášky, které pro vás připravují odborníci z oboru, architekti, projektanti, zástupci firem, vysokých škol a odborných sdružení.

O veletrhu
O veletrhu

Společnost CIUR

CIUR a.s. se zabývá výrobou izolace Climatizer Plus a průmyslových vláken, garážových a průmyslových vrat. Za dobu svého působení na tuzemském i zahraničním trhu společnost CIUR a.s. realizovala prostřednictvím více než 140 aplikačních firem obrovské množství zakázek zejména v oblasti zateplení budov v soukromém i průmyslovém sektoru.

Publikováno: 4. 2. 2016, Autor: Andrea (text), Pavla (foto) , Profil autora: Redakce