reklama

Zvolili jste nejlepší fachmanskou realizaci!

Koncem loňského roku vyhlásila společnost LB Cemix na stránkách Fachman klubu veřejnou anketu Jsem hrdý na svou práci. Odborná i laická veřejnost měla možnost hlasovat pro některou z přihlášených realizací, které byly postaveny nebo zrekonstruovány pomocí materiálů a technologií od značky Cemix. A ačkoliv byly z pohledu vyhlašovatele soutěže, společnosti LB Cemix, s.r.o., všechny přihlášené stavby něčím výjimečné a skvělé po řemeslné stránce, nebyla by to soutěž, kdyby neměla svého vítěze.

Zvolili jste nejlepší fachmanskou realizaci!
Anketa "Jsem hrdý na svou práci"
Anketa "Jsem hrdý na svou práci"

Jaká stavba se stala jedničkou pro hlasující? Zvítězil projekt penzionu Branka, který do soutěže přihlásil Martin Zítek. Druhé místo získal projekt bytového domu Tepelská z Mariánských Lázní, kterým se zaslouženě pochlubila realizační firma Roman Jirků, s.r.o. A na třetím místě se umístila firma Final Group, s.r.o. se svou realizací bytového domu Andělohorská v Chrastavě.

2. místo
2. místo
3. místo
3. místo

Vyhlášení výsledků a předání cen proběhlo koncem ledna na zámku Valeč. Slavnostní ceremonii v Historickém sále předcházela prohlídka nově zrekonstruovaného zámku. Ten si mimochodem mohl Cemix také připsat na seznam svých referenčních staveb, neboť při jeho rekonstrukci byly použity i jeho materiály a technologické postupy.

Anketa "Jsem hrdý na svou práci"
Anketa "Jsem hrdý na svou práci"

Vítězům ankety patří gratulace a všem hlasujícím a soutěžícím poděkování za účast. A pokud si chcete výsledky hlasování a všechny přihlášené stavby ještě jednou prohlédnout, navštivte stránky Fachman klubu.

Publikováno: 21. 2. 2016, Autor: LB Cemix (tisková zpráva), Profil autora: Redakce