reklama

Kdo letos nejvíce ušetří? Stavitelé rodinných domů!

Stavíte, rekonstruujete? Pokud ano, tak tato zpráva vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zpříjemní zbytek jakkoliv neúspěšného dne! Neopakovatelnou slevu ve výši až 43 % na zdicí a obkladový materiál od předního dodavatele firmy Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. máte nyní na dosah ruky.

Kdo letos nejvíce ušetří? Stavitelé rodinných domů!

Bez cihel a stropů se neobejde žádný dům. Je tedy jasné, že i vy, pokud plánujete na letošní rok stavbu či rekonstrukci, tak se dříve či později budete poohlížet po těchto stavebních materiálech. Toho jsme si vědomi, a proto bychom vás rádi podpořili a udělali radost… Vyplňte registrační formulář, ale pozor, nejpozději do 29. 2. 2016, a získejte exkluzivní jarní slevový poukaz.

  • až 42% sleva na cihly Porotherm Profi / Dryfix
  • až 29% sleva na cihly plněné minerální vatou – Porotherm T Profi
  • až 42% sleva na cihly Porotherm Profi EKO+
  • až 43% sleva na stropní nosníky POT, stropní vložky MIAKO Porotherm, věncovky POROTHERM
  • až 29% sleva na obkladové pásky rovné a rohové TERCA – typ Menton a Wisselbont
Jarní slevový poukaz od Wienerberger
Jarní slevový poukaz od Wienerberger

Prokazatelná obliba mezi širokou veřejností, cenově dostupný sortiment a současně splnění nejpřísnějších atestů kvality je důkazem toho, že firma Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. již mnoho let tvoří hlavní dodavatelský pilíř stavebních materiálů.

Co získáte?Jarní slevový poukaz ve výši až 43 %.

Proč od Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.?Protože použité přírodní materiály zajišťují zdravé bydlení a jsou dokonale recyklovatelné. Použití materiálů je ekologicky i energeticky velmi šetrné. Materiály mají výborné tepelně-izolační schopnosti a eliminují vznik tepelných mostů. Sortiment splňuje veškeré požadavky na vysokou únosnost a statiku zdiva. Po použití speciálního jarního slevového poukazu ušetříte až 43 % na uvedeném stavebním materiálu

Kdy to musíte stihnout?Během měsíce února, nejpozději do 29. 2. 2016.

Jak se ke slevám dostanete?Na webových stránkách vyplníte registrační formulář, přijmete telefonní hovor a využijete veškeré nabízené výhody.

Kde ušetříte?Ve všech stavebninách, které nabízejí materiál Porotherm a Terca.

Více informací o této akci se dočtete na www.poukaznadum.cz.

Publikováno: 22. 2. 2016, Autor: Wienerberger (tisková zpráva), Profil autora: Redakce