reklama

Ventilační a klimatizační systémy společnosti Lindab na veletrhu AquaTherm

Ve dnech 1. 3. – 4. 3. 2016 se v pražských Letňanech koná již 21. ročník mezinárodního veletrhu AquaTherm. Novinky ze světa vzduchotechniky zde v hale číslo 2 ve stánku s číslem 211 představí i společnost Lindab.

Ventilační a klimatizační systémy společnosti Lindab na veletrhu AquaTherm

Lindab,přední světový výrobce a prodejce vzduchotechniky, se ve své expozici v hale 2 na stánku č. 211 představí jako komplexní dodavatel v tomto segmentu trhu. Jeho portfolio se totiž vloni významně rozšířilo o tři nové společnosti získané akvizicí. Výrobky všech těchto firem (italská MP3, francouzská Nather a slovinská IMP Klima) jsou již v nabídce českého Lindabu a zájemci se s nimi mohou na veletrhu blíže seznámit.

Stávající sortiment vzduchotechniky Lindab, včetně kruhových potrubních systémů, kde je společnost již nyní lídrem na trhu, je možné doplnit o vzduchotechnické jednotky Lindab IMP Klima, vzduchotechnické systémy Nather, požární klapky MP3 a řadu dalších produktů. V naši expozici tak zájemci uvidí, jak jsou v Lindabu schopni komplexně řešit vnitřní klima obytných, komerčních a průmyslových budov.

Protože je veletrh určen pro široké spektrum odborné veřejnosti, prezentuje Lindab pro projektanty a architekty webový nástroj LindQST (Quick Selection Tool), který umožňuje snadné a rychlé vyhledání a výběr výrobků společnosti z oblastí vzduchotechniky a chlazení. S jeho pomocí mají projektanti, architekti i prováděcí firmy kdykoliv přístup k aktuálním informacím, návodům a vyobrazením jednotlivých výrobků. LindQST je unikátní on‑line nástroj, v němž je možné v záložce Comfort Room Designer provádět simulace vnitřního prostředí v místnostech, udržovat si přehled o postupu práce na projektech a sdílet informace s obchodními partnery.

Ventilační a klimatizační systémy společnosti Lindab na veletrhu AquaTherm
Ventilační a klimatizační systémy společnosti Lindab na veletrhu AquaTherm

O veletrhu AquaTherm

Mezinárodní veletrh AquaTherm nabízí laické i odborné veřejnosti ucelený přehled novinek ze světa vytápěcí, ventilační, klimatizační, regulační, sanitární a ekologické techniky. Výstaviště PVA Letňany bude hostit již 21. ročník největšího veletrhu v oboru technického zařízení budov v České republice.

Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program, jehož cílem je předat informace jak vystavovatelům, tak návštěvníkům. Součástí programu budou i aktuální informace o právě vyhlášených výzvách k podávání žádostí o dotaci z programu Nová zelená úsporám.

Publikováno: 25. 2. 2016, Autor: Andrea (text), Pavla (foto), Profil autora: Redakce