reklama

Jarní úklid v domácnosti

Když doma ohlásíte, že se o víkendu bude dělat jarní úklid, koledujete si, že všichni členové rodiny budou mít najednou v sobotu a neděli neodkladné povinnosti. Hrozí tedy, že budete muset vzít do ruky své věrné pomocníky hadr, kýbl a smeták, a odedřít si to sama. Co kdybychom vám řekli, že to, co jste běžně dělali hodiny, lze zvládnout za chvíli a prakticky bez námahy?

Jarní úklid v domácnosti

Jarní úklid v domácnosti...už žádné leštění?

Dívat se ven skrz dokonale čisté okno je příjemné. Umýt okno tak, aby vás ve výhledu nedráždily šmouhy, je přitom husarský kousek. Máte v podstatě tři možnosti, jak se s okny vypořádat. Můžete hledat na internetu rady českých hospodyň, jak se zbavit šmouh, nebo si třeba zaplatit firmu, která okna umyje za vás. Třetí možnost je, že si v ceně dvou výjezdů takové úklidové firmy pořídíte akustěrku Kärcher WV a mytí oken se pro vás stane otázkou několika minut.

Jarní úklid v domácnosti...už žádné leštění?
Jarní úklid v domácnosti...už žádné leštění?

Co je to akustěrka? V podstatě se jedná o malý ruční vysavač na okna. Stačí nastříkat čisticí přípravek na sklo, rozmýt ho pomocí padu z mikrovlákna a pak několika tahy špinavou vodu z oken vysát. Znáte tu Sofiinu volbu, zda dokončit tah stěrkou a pokapat si koberec pod oknem, nebo stěrku průběžně utírat a pak donekonečna honit šmouhy? S akustěrkou budete řešit jen to, jestli je vážně normální si umývání oken užívat. A zvládne to i dítě. Jarní úklid v domácnosti bude hračka.

Jarní úklid v domácnosti...už žádné leštění?
Jarní úklid v domácnosti...už žádné leštění?

Dokonalá čistota

Čistá okna bychom měli, takže se nyní vrhneme na podlahy, obklady a vůbec všechno, co potřebuje po zimě zvýšenou pozornost. I zde se rozlučte s drhnutím a leštěním. Důkladné a ekologické čištění za vás provede pára. Parní čističe Kärcher nejenže odstraní 99,99%* všech v domácnosti obvyklých bakterií, ale hlavně se po čištění nebudete cítit, jako byste strávili den v chemičce. Jediné, co parní čistič potřebuje, je čistá voda. Spočítali jste si někdy, kolik dáváte peněz za čisticí prostředky a kolik času investujete do úklidu? Čas je drahý a proto je potřeba s minimálním časem a minimální námahou dosáhnout maximálního výsledku.

Dokonalá čistota
Dokonalá čistota

*Při důkladném čištění parním čističem Kärcher je odstraněno 99,99 % všech v domácnostech běžných bakterií vyskytujících se na tvrdých povrchových plochách obvyklých pro domácnosti. Při důkladném čištění parním čističem Kärcher je čisticí výkon lepší než při čištění pomocí ručního mopu a čisticích prostředků. Testováno dle mezinárodních výkonových norem.

Dokonalá čistota
Dokonalá čistota

Publikováno: 7. 3. 2016, Autor: Kärcher (text a foto), Profil autora: Redakce