reklama

Vítejte na palubě!

Společnost Yanfeng Automotive Interiors připravuje otevření svého již druhého výrobního závodu v České republice. Nový závod bude postaven na zelené louce v obci Planá nad Lužnicí v okrese Tábor a společnost už začala s náborem nových zaměstnanců.

Vítejte na palubě!

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je světový lídr v oblasti vývoje a výroby palubních přístrojových desek a palubních systémů, dveřních panelů, podlahových konzol a stropních ovládacích systémů. Závod v Plané bude prvním závodem, který bude ve střední Evropě pro Yanfeng využívat technologii Slush. V České republice je tato technologie unikátem. Jde o postup výroby PVC kůže rotačním tvářením. Vznikne tím imitace kůže do interiérů na přístrojové desky.

Pro koho je pracovní pozice určená?

V Plané nad Lužnicí vzniká úplně nový výrobní závod na zelené louce, takže se hledá všechen personál - od operátorů výroby, přes nepřímý personál do logistiky až po management závodu - dohromady jde přibližně o 300 lidí. Dnes obsazují trainee pozice vhodné pro absolventy a velmi důležití jsou i techničtí specialisté.

© Yanfeng Global Automotive Interiors
© Yanfeng Global Automotive Interiors

Co nabízí?

Yanfeng nabízí unikátní příležitost pracovat v globálním rozměru s top technologiemi na trhu, s nejlepšími technickými znalostmi a produkty, které jsou na trhu dostupné. Budoucím zaměstnancům nabízí rozvoj skrze školení na světové úrovni a i atraktivní zaměstnanecké benefity. Požadují hlavně týmovou spolupráci, která je jedním z nejdůležitějších prvků firemní DNA.

Všichni, kteří chtějí nastartovat svou kariéru, by měli navštívit webovou stránku www.VitejteNaPalube.cz, kde se dozví další podrobnosti.

Publikováno: 26. 4. 2016, Autor: Yanfeng Automotive Interiors (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce