reklama

Cemix přispěl na další „sociální automobil“

Zajímavých charitativních projektů by se u nás našla celá řada. Některé se nás dotýkají více, jiné méně. Společnost Cemix zaujala myšlenka charitativního projektu Sociální automobil. Projekt, který vyniká svým regionálním dosahem a jednoduchým konceptem založeným na spoluúčasti firem, pochází z dílny agentury Kompakt.

Cemix přispěl na další „sociální automobil“

Oslovené firmy mají možnost zakoupit reklamní plochu na sociálním vozidle. Získají tak nejen zviditelnění v daném regionu po dobu 6 let, ale především pomohou zlepšit stav vozového parku ve vybraných sociálních ústavech a zařízeních. Díky projektu se od roku 1997 podařilo získat stovky „sociálních automobilů“. Automobily nejčastěji slouží jako terénní vozy pro sociální služby a pomáhají pečovat o mentálně, tělesně či jinak hendikepované lidi v regionu. Jména sponzorů a partnerů jsou uvedená na karoserii vozidel.

Cemix přispěl na projekt Sociální automobil
Cemix přispěl na projekt Sociální automobil

Účastí Cemixu na projektu Sociální automobil se naposledy podařilo získat vůz Dacia Dokker pro farní charitu Beroun. Slavnostní předání vozu proběhlo v červnu. Pro značku Cemix představuje podobná veřejně prospěšná činnost důležitou součást firemní identity.

Publikováno: 21. 8. 2016, Autor: LB Cemix (tisková zpráva), Profil autora: Redakce