reklama

Schiedel představí na FOR ARCH novinku Kombigas

Ve dnech 20. - 24.9.2016 se v PVA Letňany koná již 27. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Svůj stánek číslo A23 tu v hale 1 bude mít tradičně i Schiedel, výrobce komínů a komínových komponentů.

Schiedel představí na FOR ARCH novinku Kombigas

Společnost Schiedel vyvíjí a vyrábí komíny a jejich komponenty již 70 let. Na letošním ročníku veletrhu For Arch představí letošní novinku komínový systém Kombigas. Jde o unikátní komínovou soustavu, která umožňuje napojení dvou rozdílných spotřebičů - plynového kotle a krbové vložky. Tento systém byl vyvinut v přímé reakci na tyto současné trendy ve vytápění, kde alfou a omegou je úspora a nezávislost na externích dodavatelích tepla. Novina Kombigas je v letošním ročníku veletrhu For Arch zařazena do soutěže Grand Prix.

Společnost Schiedel představí na FOR ARCH novinku Kombigas
Společnost Schiedel představí na FOR ARCH novinku Kombigas

Kromě novinek se můžete na veletrhu seznámit i s ostatními produkty společnosti – lehkými nerezovými, keramickými, vícevrstvými a kombinovanými komíny. Společnost Schiedel je rovněž specialistou na poli komínových systémů pro nízkoenergetické a pasivní domy. Na veletrhu vám poradí zkušení obchodní zástupci, kteří jsou schopni zpracovat nabídku přímo na míru.

Publikováno: 9. 9. 2016, Autor: Schiedel (text a foto) , Profil autora: Redakce