reklama

Tenhle týden rozhodne, kdo bude Mistr Kutil. Podívejte se na video a hlasujte!

Naše výzva spěje ke svému konci a již za týden budeme vědět, kdo je skutečným Mistrem Kutilem a kdo si odnese hlavní cenu – poukázku v hodnotě 100 tisíc Kč. Máte tedy ještě posledních pár dní a tudíž posledních pár hlasů, které můžete dát svému favoritovi. Každý den totiž můžete udělit jeden hlas.

Tenhle týden rozhodne, kdo bude Mistr Kutil. Podívejte se na video a hlasujte!

Finále Mistra kutila 2016 se rozhodne mezi Jaromírem Veselým (rekonstrukce bytu včetně vlastnoručně dělané kuchyně), Pavlem Škraňkou (kadeřnictví pro manželku), Renatou Michálkovou (ozdobné zahradní jezírko) a Jiřím Hlavňovským (pokojíček pro syna Patrika).

Ti všichni přes léto pracovali, aby dokončili svůj projekt. Vy se pak můžete podívat na videa, jak se jim dílo měnilo pod rukama. Všechny jsme totiž během léta navštívili a jejich snažení zaznamenali objektivem kamery. O tom, kdo zvítězil, budeme mít jasno již 19. září.

Poslední finalista Stanislav Strnad se již umístil na pátém místě. Jeho projekt proměny staré přepřahovny z konce 19. století bylo doopravdy velké sousto. Stanislav bohužel nestihl svůj projekt přestavět do takového stavu, aby mohl bojovat o přízeň fanoušků.

Naše odborná porota však uznala, že projekt rekonstrukce byl natolik náročný a pan Strnad na něm pracoval tak intenzivně, že získal páté místo. Pro jeho projekt již tedy není možné hlasovat. Vlastníma rukama nicméně budoval pro sebe a přítelkyni doopravdy pěkné a moderní bydlení.

Hlasujte pro Mistra Kutila zde!

Publikováno: 15. 9. 2016, Autor: Hornbach (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce