reklama

Veletrh Střechy Praha 2017 nabídne bohatý program a účast největších lídrů trhu

Největší přehlídku firem z oblasti staveb a renovací střech nabídne 19. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se uskuteční 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Společně proběhnou veletrhy ŘEMESLO PRAHA, veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií SOLAR PRAHA a nový projekt z oblasti profesionální údržby povrchů PURPO PRAHA. Další vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb se budou prezentovat v rámci souběžných veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Prezentovat se tedy bude bezmála 300 společností na hrubé výstavní ploše 12 600 m2.

Veletrh Střechy Praha 2017 nabídne bohatý program a účast největších lídrů trhu

ZAJÍMAVOSTI NA VELETRHU

Návštěvníci budou mít skvělou možnost se blíže seznámit s kreativní prací s keramickou hlínou či poslechnout si jasně zvonivý zvuk „taškofónu“ v keramickém koutku TONDACH. Společnost EKOTECHNIK Czech připravila atraktivní venkovní expozici v podobě elektromobilu TESLA Model X. Je to nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpromyšlenější SUV vůz na světě. Vůz dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy. Zajímavostí je, že se jeho zadní dveře FALCON WINGS otevírají vzhůru k nebi. Na stánku Cechu KPT ČR předvede Tesařství Martin a Bohumír Šnajdrovi, Komařice ukázku soutěžního modelu krovu z Evropského mistrovství tesařů 2016 konaného v Basileji. Žáci oboru tesař Střední školy řemeslné v Jaroměři předvedou na stánku Cechu KPT ČR výrobu modelu středověké konstrukce střechy.

PŘENOS AKTUÁLNÍHO DĚNÍ Z VELETRHU

Novinkou letošního veletrhu Střechy Praha 2017 bude přenos aktuálního dění z veletrhu formou fotek a videí z výstavních hal a stánků vystavovatelů prostřednictvím sociální sítě Facebook. Předvedení systému Graffiti Safewipes na stánku firmy UMYJEMTO, který dokáže odstranit graffiti na 1 m2 do 2 minut nebo biketrialová show v podání známého Tomáše Eibla na stánku společnosti FAKRO, o tom všem Vás budeme průběžně informovat! Sledujte, co se na veletrhu právě odehrává, a co nesmíte opomenout při své návštěvě ZDE! Staňte se naším fanouškem, dejte nám "like" a sledujte veletrh Střechy Praha online!

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Připraven je atraktivní doprovodný program za účasti předních specialistů a uznávaných odborníků. Proběhne řada konferencí, odborná fóra i praktické ukázky. Nosným tématem konference Izolace 2017 jsou ploché střechy. Fórum Dřevěné konstrukce střech se zaměří na novou požární normu a prezentovány budou zajímavé dřevěné stavby. Velký prostor je věnován střešní fotovoltaice a energetické soběstačnosti. Sobotní přednášky pro širokou veřejnost nabídnou užitečná témata, jako jsou nejčastější chyby ve střešním plášti, ochrana a sanace půdních trámů a krovů a též se lidé dozvědí aktuální informace k programu Nová zelená úsporám. Novinkou je seminář Údržba a čištění střech a fasád vztahující se k novému projektu Purpo Praha. Projekt je zaměřen na profesionální údržbu, čištění, renovace a ochranu střech, fasád a dalších povrchů.

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM
BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

ZLEVNĚNÁ VSTUPENKA A DALŠÍ VÝHODY

ZDE můžete získat zlevněnou vstupenku ve výši 50 Kč (plná cena 100 Kč) na souběh veletrhů Střechy Praha, Solar Praha, Řemeslo Praha, Purpo Praha, For Pasiv, Cesty dřeva a soutěžní přehlídku stavebních řemesel SUSO 2017 konaných 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany!Návštěvníci se mohou zúčastnit soutěže o střechu na rodinný dům a další ceny.ZDARMA každý den veletržní noviny “Střechy DNES”.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Čtvrtek 9. 2. 2017 10 – 18 hPátek 10. 2. 2017 10 – 18 hSobota 11. 2. 2017 10 – 17 h

Publikováno: 4. 2. 2017, Autor: Střechy Praha (text a foto), Profil autora: Redakce