reklama

Systém otevírání Easys pro chladničky sbírá ocenění

Vyznamenání poroty iF Product Design Awards 2017 letos obdrží společnost Hettich za elektromechanický systém otevírání chladniček Easys. Každá chladnička s Easys se tak bez problémů začlení do kuchyňského nábytku s bezúchytovým designem. Produkt se prosadil mezi 5.575 přihlášenými návrhy. Kompaktní provedení, a především funkce orientovaná na komfort uživatele, byly tím rozhodujícím, co přesvědčilo 58 členů mezinárodní poroty, aby udělili vyznamenání právě Hettichu a produktu Easys.

Systém otevírání Easys pro chladničky sbírá ocenění

Inteligentní funkce - skrytá technika

Otevírání Easys je tak výkonné, že snadno překoná magnety, které drží dveře chladničky v zavřené poloze, a otevře chladničku po lehkém zatlačení na dveře. Dveře chladničky se otevřou na několik vteřin natolik, aby bylo možné je rukou kompletně otevřít. Mimořádně příjemná je možnost individuálně nastavit dobu, po kterou jsou dveře otevřeny. Inteligentní řídicí jednotka brání nechtěnému otevření chladničky.

Univerzální konstrukce - štíhlý design

Výška je pouze 22 mm: na trhu nenajdete srovnatelný produkt s nižší vestavnou výškou. Funkční jednotka není závislá na tloušťce boků korpusu ani směru dovírání dveří. Montuje se zpravidla nad chladničku a zakrývá se vloženou policí. Pomocí designové lišty se pak Easys nenápadně začlení do designu kuchyně.

iF Design Award je už déle než 60 let celosvětově uznávaným oceněním za vynikající design. Patří k nejdůležitějším designovým cenám na světě. Udílení cen se koná 10. března 2017 v BMW Welt v Mnichově.

Publikováno: 13. 2. 2017, Autor: Hettich (tisková zpráva), Profil autora: Redakce