reklama

Kouzlo neviditelnosti

Současný bytový design používá rozmanitou škálu materiálů. Své nezastupitelné místo mají v moderním bytě či domě také průhledné materiály. Místnostem dávají lehkost volného prostoru a působí vzdušně.

Kouzlo neviditelnosti

Mezi průhledné materiály nejčastěji řadíme sklo a různé druhy plastů. Sklo je tradiční materiál, který může tvořit v bytě či domě jedinečné prvky. Společně se světlem vytváří nepřekonatelné designové kreace. Různé druhy skla, ať již čiré, barvené nebo povrchově upravované mohou být základním materiálem pro dveře, police, ale i obložení například v kuchyni, okolo pracovního koutu, skleněné plochy mohou tvořit předělové stěny, můžeme používat skleněné úchyty, věšáčky, nábytek atd. Obdobným způsobem využíváme v místnostech průhledný plast. Ovšem práce s průhledným materiálem má své zákonitosti. Jak by vypadal designový háček na ručníky, když skrz průhledný materiál uvidíte šroub, nebo jak by vypadalo obložení stěny v kuchyni, když se pod sklem vine nepříliš rovná linka lepidla. Krása průhledného designu je v její čistotě. Proto při práci s takovými materiály volíme výrobky, které jsou určené právě pro průhledné materiály.

Kouzlo neviditelnosti – čiré montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL
Kouzlo neviditelnosti – čiré montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL
Kouzlo neviditelnosti – čiré montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL
Kouzlo neviditelnosti – čiré montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL

Taková je novinka – montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL. Díky krystalické čirosti je lepidlo ideální pro lepení průhledných materiálů. Vytváří zcela neviditelný spoj, který pouhým okem ani nerozeznáte. Na rozdíl od jiných transparentních lepidel, které se po čase zabarvují do modra či zelena, zůstává stále křišťálově průhledné a proto je i po delší době neviditelné. Proto se dobře hodí také pro lepení a tmelení v místech, kde nechcete aby slep byl vidět. Navíc má velkou lepicí sílu, v konečné pevnosti udrží na 1 cm2 30 kg a můžeme jej používat i pro lepení ve vlhkém prostředí.

Slepí nejen průhledné materiály k sobě, ale i jejich kombinace. Je určeno k lepení průhledných obkladů na zdi v koupelně či kuchyni, přilepíme s ním průhledné úchyty či háčky, dokáže přilepit panty ke skleněným dvířkům spravíme s ním i naprasklý nábytek nebo ukotvíme průhlednou poličku. Vzhledem k tomu, že je lepidlo krystalicky čiré, neruší design průhledných věcí.

Kouzlo neviditelnosti je odhaleno. Stačí při lepení použít Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL.

www.pattex.cz

Publikováno: 1. 6. 2017, Autor: Henkel (text a foto), Profil autora: Redakce