reklama

Ytong na veletrhu For Arch ukáže, jak sfouknout dům na jedničku

Kompletní stavební systém Ytong se představí i na letošním For Archu. OD 19. do 23. září v areálu Pražského výstaviště bude k vidění zděný fragment domu s veškerými prvky včetně novinek. Odborní poradci se podělí o své zkušenosti v doprovodných přednáškách a zaměří se zejména na tématiku svépomocné výstavby.

Ytong na veletrhu For Arch ukáže, jak sfouknout dům na jedničku

Základem prezentace Ytongu bude i letos kompletní řez domem, kde návštěvníci uvidí veškeré inovativní prvky systému včetně střechy a doplňků pro povrchové úpravy. Představí tak ucelené řešení stěny z materiálů od jednoho výrobce, včetně vnější a vnitřní omítky i stěrky. Fragment doplní i další novinky posledního roku, jako je žaluziový kastlík či schodišťová konzola. Podrobně zde bude představena také zakládací tvárnice Ytong Start, vhodná i pro optimální založení zdiva i z dalších zdicích systémů, včetně keramických tvárnic.

Ytong na veletrhu For Arch ukáže, jak sfouknout dům na jedničku
Ytong na veletrhu For Arch ukáže, jak sfouknout dům na jedničku

Přímo na místě prezentace budou odborní poradci Ytongu poskytovat poradenství k materiálu i konzultace k materiálovému řešení projektů návštěvníků. Budou zde také probíhat pravidelné ukázky zdění, kotvení a dalšího zpracování systémových produktů. V doprovodném programu se zástupci Ytongu objeví s přednáškami na téma svépomocné výstavby. Díky oblibě systému u svépomocných stavebníků znají podrobně limity a možnosti těchto realizací a orientují se v aktuální legislativě.

Součástí veletrhu bude i finále soutěže učňů ve zdění ze systému Ytong, které proběhne 20.září. od 8 do 11,30 hodin v hale 6. Prezentace společnosti se po celou dobu veletrhu nachází v hale 1 na stánku A13, kde techničtí poradci poskytují veškeré odborné informace veřejnosti, a také zde probíhají praktické ukázky zdění.

Publikováno: 7. 9. 2017, Autor: Xella (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce