reklama

SAPELI na FOR ARCH představí celoskleněné stěny SAPGLASS

Společnost SAPELI, jednička na trhu interiérových dveří a zárubní, bude i letos prezentovat svůj sortiment na stavebním veletrhu For Arch v Praze – Letňanech v termínu 19. - 23. 9. 2017. Na stánku SAPELI v hale 2B si prohlédnete kromě standardní nabídky dýhovaných, lamino nebo celoskleněných dveří také novinku letošního roku – celoskleněné stěny SAPGLASS. Ve středu 20. 9. ve 14 hodin bude také slavnostně vyhlášen vítěz designové soutěže Dveře roku 2042.

SAPELI na FOR ARCH představí celoskleněné stěny SAPGLASS

Celoskleněné stěny

V letošním roce rozšířila společnost SAPELI svůj sortiment celoskleněných dveří o vlastní celoskleněné stěny, které si právě na For Arch můžete prohlédnout. Celoskleněné stěny jsou vhodné všude, kde potřebujete místnosti rozdělit, odhlučnit, ale zároveň nechat interiér vizuálně propojený. Prakticky oddělí kuchyň od obývacího pokoje nebo předsíň od obytné části, zajímavě můžete vytvořit i předěl mezi ložnicí a šatnou. Skvěle zapadnou do každého stylu, jsou bezpečné díky použití kaleného skla a navíc nabízené v široké škále typů a motivů. Vybrat můžete mezi skly čirými nebo průsvitnými, přes které není vidět, stejně tak na ně můžete nechat aplikovat rozmanité vzory, kterými celou plochu zpestříte.

Celoskleněné stěny
Celoskleněné stěny

Na míru danému interiéru mohou být celoskleněné stěny vyrobené do max. rozměrů 590 x 280 cm. Doplnit je lze celoskleněnými dveřmi a to otočnými, posuvnými i kyvnými, ve stejném vzhledu jako celá stěna.

Soutěž Dveře roku 2042

Při příležitosti oslav 25 let na českém trhu uspořádalo SAPELI soutěž „Dveře roku 2042“ určenou pro studenty středních a vysokých škol, které baví design a architektura. Ti navrhovali, jak budou dveře vypadat za dalších 25 let, tedy v roce 2042. Mladí kreativci se s touto výzvou vypořádali velmi poutavě a vítězové soutěže budou vyhlášeni ve středu 20. 9. 2017 ve 14 hodin právě na stánku SAPELI v rámci veletrhu For Arch. Představeny budou tři nejlepší návrhy a vy se můžete podívat, jak si představuje designovou budoucnost mladá generace.

Soutěž Dveře roku 2042
Soutěž Dveře roku 2042

Více na www.sapeli.cz.

Publikováno: 15. 9. 2017, Autor: Sapeli (tisková zpráva), Profil autora: Redakce