reklama

Skupina DITON – BETON BROŽ vás zve na veletrh FOR ARCH – na beton!

Skupina DITON – BETON BROŽ patří již mezi tradiční vystavovatele na veletrhu FOR ARCH, který se koná v pražských Letňanech v termínu 18. – 23. 9. 2017. Nezapomeňte se tedy zastavit u expozice DITON – BETON BROŽ v hale 1A, u stánku s číslem 14/a.

Skupina DITON – BETON BROŽ vás zve na veletrh FOR ARCH – na beton!

Ploty, palisády, tvárnice, obrubníky…

Skupina DITON – BETON BROŽ, to je největší český výrobce betonových dlažeb a prvků zahradní architektury. Na výstavní ploše větší než 300 m2 se můžete seznámit nejen s konkrétními výrobky, ale také načerpat spoustu inspirace z vystavených realizací.

Ploty, palisády, tvárnice, obrubníky…
Ploty, palisády, tvárnice, obrubníky…

Vybírat můžete z barevných i tvarových variant betonové dlažby, obrubníků, štípaných plotových tvarovek a stříšek, svahových tvárnic, palisád. V sortimentu naleznete ale také ztracen bednění, zatravňovací tvárnice, odtokové žlaby a kanalizační program.

Získejte vstupenku na FOR ARCH zdarma!

Pro prvních 4.000 zákazníků má navíc Skupina DITON – BETON BROŽ dárek v podobě vstupenky na veletrh FOR ARCH ZDARMA. Napište si o ní na: adamova@diton.cz.

O veletrhu FOR ARCH

Největší stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR, tak to je FOR ARCH. Naleznete zde české i zahraniční vystavovatele z mnoha oborů a odvětví. Seznámíte se s trendy a novinkami v oblasti stavebnictví. Můžete zde navázat kontakty s předními výrobci, dodavateli, řemeslníky, ale také investory či developery. Pokud tedy plánujete stavbu rodinného domu, je pro vás návštěva FOR ARCHu skvělou příležitostí, jak získat kontakty, informovat se o novinkách a trendech ve stavebnictví.

Publikováno: 16. 9. 2017, Autor: Andrea (text), Diton, Pavla (foto) , Profil autora: Redakce