reklama

Vysušené a popraskané ruce po práci?

Ať jste kutil, kterého baví opravovat, renovovat či tvořit spoustu věcí v domácnosti, nebo jste zahradník, který miluje svojí skalku, nebo patříte k chovatelům drobného zvířectva, či si jen chcete užívat práci na chalupě, moc dobře víte, že při práci je důležité si své ruce chránit. Hlína, různé stavební materiály či prach poškozují povrchovou vrstvu kůže na rukou. Ruce jsou pak vysušené, popraskané a náchylnější na poranění. Při práci se stavebním materiálem často trpí nejen ruce, ale i pokožka celého těla. Podrážděná, suchá pokožka nemůže dostatečně vykonávat svojí nejdůležitější funkci, ochranu těla. Proto je třeba o ni pečovat. Unikátní novinka Lactovit obsahuje speciální mléčné proteiny pro zdraví a maximální hydrataci pokožky.

Vysušené a popraskané ruce po práci?

Naše pokožka je každodenně vystavována nepříznivým okolním vlivům, které ji poškozují. Střídající se klimatické podmínky, jako je mráz či nadměrné sluneční záření, změny teplot nebo používání některých agresivnějších čistících a mycích prostředků, stejně jako práce na zahradě, na domě či v bytě, jsou důvody, proč pokožka trpí. Aby zůstala zdravá, byla jemná a zachovávala si svojí pružnost a vitalitu, je nutné ji dobře vyživovat. Jako vaše tělo potřebuje jíst a pít, je nutná výživa i pro vaši pokožku.

Mléko je od nepaměti kvalitním zdrojem bílkovin a dalších látek, které tělu prospívají. Tuto skutečnost známe již z období kojení, kdy mateřské mléko je nezastupitelným zdrojem všech důležitých látek pro správný vývoj dítěte. Zlepšuje imunitu organismu, vyživuje ho a chrání jej před škodlivými vlivy. Mléko obsahuje jedny z nejhodnotnějších proteinů a přírodních mikroprvků pro lidský organismus. Nová unikátní řada tělové kosmetiky Lactovit obsahuje důležité mléčné složky, které vaši pokožku ozdraví, dodají jí ochranu a správnou výživu.

Krémy Lactovit
Krémy Lactovit

Pro člověka, který pracuje na zahradě, nebo opravuje něco na domě, je důležité, aby používal takovou tělovou kosmetiku, která ošetřuje jeho namáhané ruce již při mytí. Sprchové gely Lactovit obsahují mléčné proteiny a další látky, které vás zbaví nečistot, vyživí kůži a zamezí jejímu vysoušení. Pro dokonalý výsledek je vhodné po umytí použít Lactovit mléko, aby kůže byla lépe chráněná a udržela si pružnost. Lactovit můžete získat v různých variantách podle vašich potřeb.

Krémy Lactovit
Krémy Lactovit
Krémy Lactovit
Krémy Lactovit

Lactovit Original

Lactovit Original je vhodný pro všechny typy pleti, ocení jej proto celá rodina. Obsahuje Laktomicely a látky zmírňující bolest jako Alquil Laktát, které mají vysokou hydratační schopnost a napomáhají obnovit obsah lipidů v pleti. Díky tomu zabraňuje dehydrataci pleti a přispívá k jejímu vyživování. Sprchový gel Lactovit Original dodává pleti hydrataci, pružnost, ochranu a má zklidňující účinek.

Lactovit Original
Lactovit Original

Lactovit Activit

V případě, že jste přes den neustále v pohybu, nebo se často cítíte unavení, uleví vám tělová kosmetika řady Lactovit Activit. Udržuje pleť zdravou a chrání ji po celý den. Speciální receptura obsahuje L.Casei F. Aktivuje obranné mechanismy, čímž chrání pokožku před nejzávažnějšími vlivy prostředí. Aktivátor s protiúnavovými vlastnostmi umožňuje pleti lépe udržovat energetickou rovnováhu především při aktivní činnosti. Napomáhá ukládání fosfokreatinu, molekuly, produkující ATP – energii, kterou využívají pleťové buňky – a kromě toho stimuluje kožní metabolismus a následně oživuje pleť. Vaše pleť se bude cítit chráněná a plná energie.

Lactovit Activit
Lactovit Activit

Lactovit Lactourea

Lactovit Lactourea je první řada péče o tělo s obsahem 10% Lactourey. Výrobky obsahují laktát a čistou ureu s vysoce hydratačními vlastnostmi. Tyto účinky potvrzuje a doporučuje 9 z 10 dermatologů. Laktát a urea podporují odstraňování odumřelých buněk, které se nachází ve vrchní části pokožky a obnovují schopnost hydratace. Lactovit Lactourea dodává pleti o 40% vyšší hydrataci*. Sprchový gel a tělové mléko jsou určeny pro suchou a citlivou pleť, kterou chrání a hydratují.

*(Hydratace horních vrstev pokožky po použití sprchového gelu současně s tělovým mlékem)

www.lactovit.cz

Publikováno: 28. 10. 2017, Autor: Marca (text a foto) , Profil autora: Redakce