reklama

Deky z lásky – výzva pro šikovné kutily a kutilky

Vládnete jehlou a nití, máte rádi/y vyšívání a chcete pomoci dětem? Tak to jsou skvělé předpoklady pro to, přidat se k přispěvatelům občanského sdružení Deky z lásky, které si za cíl určilo šití dek pro děti v obtížné životní situaci. Nám se tato myšlenka moc líbí a protože si myslíme, že mezi čtenářkami i čtenáři Českého Kutila je spousta šikulek i šikulů, zveme je na pomoc.

Deky z lásky – výzva pro šikovné kutily a kutilky

Patchworkové deky jsou oblíbeným dárkem pro každou příležitost. Deka provází svého majitele i po několik let, při různých hrách či na cestách. Dává mu pocit bezpečí, když se do ní může zachumlat, připomíná mu domov v těžkých chvílích, poskytuje chvíle útěchy.Takové deky zajišťuje dětem občanské sdružení Deky z lásky

Deky z lásky – výzva pro šikovné kutily a kutilky
Deky z lásky – výzva pro šikovné kutily a kutilky

Obdarovaný Štěpánek se svojí dekou a jeho bráškové s polštářky

Pokud tedy vládnete jehlou a nití, rády vyšíváte nebo šijete aplikace a jako odměna vás potěší šťastný úsměv dobdarovaných dětí, můžete se přihlásit na tento mail dagmar@dekyzlasky.cz.

A jestli nejste zrovna šikovné švadlenky, můžete pomoci i jinak. K dekám můžete vyrobit přáníčka pro děti nebo pomoci zasláním vyšívacích přízí, zbytků bavlněných látek a podobně. Podrobnosti o tom, jak pomáhat, se dozvíte zde.

Máte chuť se zapojit, pomoci? Pochlubte se nám i ostatním čtenářům svým dílkem, budeme se těšit.

Publikováno: 1. 1. 2018, Autor: PePa, Dagmar (text a foto), Profil autora: Redakce