reklama

Získejte podrobné informace k systémům řízeného větrání a moderního vytápění

Společnost Zehnder vypsala na rok 2018 termíny nových odborných školení na téma větrání a vytápění. Jsou určena pro odborníky s různou úrovní znalostí této problematiky – stačí si jen vybrat. Program Akademie začíná už 29. ledna 2018!

Získejte podrobné informace k systémům řízeného větrání a moderního vytápění

Aktuální legislativní změny v oblasti navrhování staveb kladou ještě větší nároky na správný projekt i realizaci vytápění a větrání. Proto se společnost Zehnder, tradiční výrobce vysoce kvalitních topných těles a systémů řízeného větrání, rozhodla vypsat další sérii odborných školení pro všechny zájemce z oboru. Kromě architektů a projektantů cílí taky na obchodníky a instalatéry.

Odborné semináře probíhají v Zehnder Akademii v Sezimově Ústí u Tábora nebo v Husky & Zehnder Akademii ve Vestci u Prahy a jsou zájemcům k dispozici zcela zdarma.

Odborní školitelé jsou připraveni podělit se, kromě teoretických informací, o mnoho zkušeností z praxe. Vyberte si téma, které odpovídá skutečným potřebám profesionálů v oboru. Školení lze využít i ke konzultaci konkrétních projektů. K dispozici jsou navíc i vzorky téměř všech výrobků Zehnder pro vytápění, větrání a chlazení.

Získejte podrobné informace k systémům řízeného větrání a moderního vytápění v Zehnder Akademii
Získejte podrobné informace k systémům řízeného větrání a moderního vytápění v Zehnder Akademii

Témata odborných školení a seminářů:

Seminář Komfortní větrání 1 - Produkty & jejich návrh, prodej, instalace doporučujeme instalatérům, obchodníkům a projektantům, kteří se seznamují s problematikou řízeného větrání nebo si chtějí rozšířit znalosti z tohoto oboru. Školitelé podají účastníkům potřebné informace z oblasti řízeného větrání a rekuperace, představí konkrétní typy jednotek a rozvodů vzduchu stejně jako příklady z konkrétních realizací.

Seminář s názvem Komfortní větrání 2 – Zprovoznění, vyregulování, údržba a servis cílí na instalatéry se zkušenostmi s instalací řízeného větrání. Předmětem školení je pak zejména problematika správného uvedeni do provozu, nastavení větrací jednotky, vyregulování systému, instalace měřicích zařízení případně i diagnostika poruch a servis.

Pro instalatéry a projektanty, kteří již absolvovali kurz Komfortní větrání 1 je určen seminář Komfortní větrání 3 – Navrhování v online programu ComfoPlan. V rámci školení se účastníci podrobně zabývají návrhem konceptu větrání i vytvořením cenové nabídky a výpisu materiálů v bezplatném programu Zehnder ComfoPlan.

Témata odborných školení a seminářů:
Témata odborných školení a seminářů:

Odborné školení Čerstvý vzduch v architektuře reaguje na konkrétní legislativní požadavky pro projektování budov. Je určeno zejména architektům, projektantům ale i developerům, jelikož v kostce sumarizuje všechny novinky podmiňující navrhování staveb v oblasti zdravého vnitřního prostředí, vytápění a větrání (mj. podmínky směrnice o ekodesignu, platné od 1. ledna 2018 a její vliv na elektrické radiátory, či řízené větrání s rekuperací tepla jako nezbytnost pro těsné budovy a povinnost od 2020).

Školení Mistr Charleston & Designové radiátory na míru je určeno zejména obchodníkům a zabývá se podrobně portfoliem produktů Charleston, včetně nácviku nové prodejní metody.

Školení probíhají v Sezimově Ústí a v Praze:

Zehnder Akademie, Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II (na dálnici Praha – České Budějovice exit 84).

Husky & Zehnder Akademie, Vídeňská 573, 252 42 Vestec u Prahy (exit “Vestec” na pražském okruhu mezi dálnicí na Brno a Plzeň / nebo po Vídeňské ul. z Prahy 4 / busem ze stanice metra Budějovická).

Přihlášky a dotazy adresujte na info@zehnder.cz; tel: (+420) 733 73 43 10.

Podrobné informace o náplni školení a termínech naleznete na www.zehnder.cz/skoleni.

Publikováno: 13. 1. 2018, Autor: Zehnder (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce