reklama

Weber stále rozšiřuje svou videotéku

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, neustále pracuje na vylepšování předávání technických rad a informací a to nejen stavební veřejnosti. Videa jsou prioritně určena aplikačním firmám, obsluhám stavebnin, nebo i školám jejich studentům a učitelům, nebo pro zpestření školení, která Weber na vlastní náklady organizuje.

Weber stále rozšiřuje svou videotéku

Weber bude i nadále pokračovat v těchto aktivitách a veřejně vybízí k prohlédnutí a používání těchto videí. Jedná se ve většině o postupová videa stavebních činností, přehledně, krok za krokem.

Aktuálně doporučujeme:

  • Jak si udělat epoxidovou podlahu v garáži
  • Jak pracovat s weber hmoždinkami – Zatluč, zašroubuj, vyzkoušej

Další nová videa budou následovat. Tyto i ostatní videa z weber videotéky jsou k dispozici pro širokou veřejnost na webech:

e-rádce, weber-terranova, You Tube Weber

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, technických malt a hydroizolacích a lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Publikováno: 22. 3. 2018, Autor: Weber (tisková zpráva), Profil autora: Redakce