Kolik stojí masivní dřevěná podlaha?

Masivní dřevěné podlahy jsou stále více oblíbené a v poslední době nastává jejich velký comeback. To vědí i v SECA Borohrádek – výrobce masivních podlah FEEL WOOD. Lidé chtějí kvalitu a poptávka po masivních podlahách vzrůstá. Masivní podlahy FEEL WOOD obdržely nejeden certifikát kvality a ocenění EKO-test. Pro své zákazníky připravili nový ceník masivních podlah pro rok 2018. Novinkou je, že ceny v základním provedení obsahují již přírodní olejovanou úpravu.

Kolik stojí masivní dřevěná podlaha?

Přednosti masivních podlah

Masivní podlahy FEEL WOOD jsou moderní, mají skvělý vzhled a klima ve vaší domácnosti bude díky této podlaze zdravější. Podlahy FEEL WOOD regulují vlhkost, nenajdete v nich přísady zdraví neprospívajících lepidel. Jsou velmi příjemné na došlap, čímž chrání vaše klouby. V dnešní době, kdy se stále více potýkáme se zdravotními problémy vyvolanými alergiemi a dýchacími obtížemi, je dřevo přirozenou volbou pro zdravý domov. Tyto přednosti masivních podlah FEEL WOOD byly náležitě oceněny v podobě vítězství ocenění EKO-test.

Přednosti masivních podlah
Přednosti masivních podlah

V testu byly celkově tyto podlahy ohodnoceny pozitivně. Nejlépe dopadla masivní dřevěná podlaha FEEL WOOD dub 15 × 137 mm v kvalitě Natur, 2× olejovaný přírodním olejem a certifikátem FSC®.

Masivní podlahy FEEL WOOD jsou vyráběné z obnovitelných zdrojů, čímž výrobce přispívá k ochraně životního prostředí.

Již naši předkové věděli, že dřevo do domácnosti prostě patří a kvalitní masivní podlaha slouží svým uživatelům bez problémů po generace. Vraťte se tedy i vy k tomu ryzímu, co nám příroda nabízí. V SECA Borohrádek můžete vybírat z několika druhů dřevin s různými povrchovými úpravami, délkou, šířkou i tloušťkou prken. Není jednodušší pro váš domov vybrat tu nejvhodnější masivní podlahu FEEL WOOD.

Autor: Serafin Campestrini, s.r.o. (tisková zpráva)

Související k tématu