reklama

Fischer akademie se vší parádou u Vašeho železáře

Fischer Truck je unikátní víceúčelový projekt společnosti fischer. Je zároveň výstavním místem, vybavenou dílnou pro zkušební montáž našich výrobků a školícím střediskem, které nadchne i nejnáročnějšího posluchače. Fischer Truck pokračuje ve své spanilé jízdě. Po krátké návštěvě loni v září, kdy se prezentoval ve svém "domovském" městě, v Brandýse nad Labem a u pražských prodejen Hornbach, se fischer Truck vrací, aby křižoval silnice a dálnice všech krajů v Česku.

Fischer akademie se vší parádou u Vašeho železáře
Fischer Truck
Fischer Truck

Návěs ukrývá vše, co je zapotřebí pro plně funkční školící středisko fischer Akademie nebo jako výstavní a veletržní stánek. Řemeslníci, projektanti i naši prodejci mají jedinečnou příležitost být v malých skupinkách proškoleni v nových trendech v kotevní technice a neměnných zásadách při upevňování. Pro kutila je fischer Truck bezvadná příležitost jak si osahat a na vlastní ruce vyzkoušet naše výrobky, inspirovat se, jak řešit své otázky v upevňování.

Fischer Truck
Fischer Truck
Fischer Truck
Fischer Truck

Žádná podobná příležitost se neobejde bez účasti našich expertů, kteří ochotně a erudovaně zodpoví všechny vaše dotazy. Využijte šance vyždímat z nich vše, co vás o výrobcích fischer zajímá. Pojďte nahlédnout dovnitř fischer Trucku a zjistit, co vás v něm čeká a ověřte si v seznamu zastávek, jestli náhodou nezastavíme i u vašeho prodejce hmoždinek fischer.

Fischer Truck
Fischer Truck

fischer Truck může být i ve vašem městě:

  • 22.10.2018 Hornbach Hradec Králové
  • 24.10.2018 Hornbach Praha 9
  • 26.10.2018 Pematex Karlovy Vary
  • 27.10.2018 Pematex Karlovy Vary

Publikováno: 20. 10. 2018, Autor: fischer (tisková zpráva), Profil autora: Redakce