reklama

CEMEX chystá pro své zákazníky novinku v podobě CEMEX Go

Od pondělí 12. listopadu se i čeští stavebníci, zákazníci společnosti CEMEX, dočkají nové digitální platformy CEMEX Go. Jaké změny, inovace a výhody digitální platforma CEMEX Go zákazníkům přinese?

CEMEX chystá pro své zákazníky novinku v podobě CEMEX Go

Digitální platforma CEMEX Go přinese hlavně zefektivnění práce se zákazníky a zvýšení kvality a transparentnosti služeb. Platforma CEMEX Go nabídne řadu nových možností, které lze zjednodušeně popsat jako pohodlný způsob, jakým si zákazníci budou moci jednoduše vybrat a objednat produkty a služby, a v reálném čase sledovat jejich doručení prostřednictvím moderních komunikačních nástrojů – ať jsou to chytré telefony, tablety nebo počítače. A to bez časového a prostorového omezení, jinak řečeno – kdykoliv a kdekoliv.

CEMEX Go je průkopnickým nástrojem v odvětví stavebních materiálů stavějícím na digitálním řešení. Jde o prodejní kanál, který umožní zákazníkům objednat výrobky a materiály napřímo včetně všech detailů, jako je čas a místo doručení, způsob platby atp. Komunikace se zákazníky probíhá na principu, který je dnes již běžně používán v bankovnictví nebo telekomunikacích, ale v případě CEMEX Go je uzpůsoben specifickým potřebám stavebního průmyslu.

Více informací lze nalézt na www.cemex.cz a www.cemex.com.

Publikováno: 10. 11. 2018, Autor: Cemex (tisková zpráva), Profil autora: Redakce