reklama

CEMEX přináší digitální revoluci do stavebnictví: CEMEX Go umožňuje řídit stavbu z mobilu i počítače

CEMEX Go je přelomová novinka jedné z vedoucích firem světového stavebního průmyslu, společnosti CEMEX. Veškerá komunikace se zákazníkem probíhá jednoduše, přehledně, transparentně a efektivně pomocí chytrého telefonu, tabletu, stolního počítače nebo dokonce chytrých hodinek.

CEMEX přináší digitální revoluci do stavebnictví: CEMEX Go umožňuje řídit stavbu z mobilu i počítače

CEMEX Go již využívají obchodní partneři v 20 zemích světa, což představuje více než 25 tisíc spokojených zákazníků. První objednávka pomocí nového integrovaného digitálního řešení CEMEX Go byla v Čechách zadána jenom pár desítek minut po spuštění nové komplexní služby od společnosti CEMEX.

Poznejte výhody CEMEX Go i vy!

Společnost CEMEX zavedla jako první v oboru stavebních materiálů jednotnou digitální platformu pro zefektivnění práce se zákazníky a zvýšení kvality služeb. CEMEX Go lze zjednodušeně popsat jako pohodlný způsob, kdy zákazníci očekávají, že si mohou produkty a služby jednoduše vybrat, objednat a sledovat jejich doručení prostřednictvím moderních komunikačních nástrojů – ať jsou to chytré telefony, tablety nebo počítače. A to bez časového a prostorového omezení, jinak řečeno – kdykoliv a kdekoliv.

CEMEX Go je průkopnickým nástrojem v odvětví stavebních materiálů zahrnujícím digitální řešení, prodejní kanál, který umožní zákazníkům objednat výrobky a materiály napřímo včetně všech detailů, jako je čas a místo doručení, způsob platby, atp. Komunikace se zákazníky probíhá na principu, který je dnes již běžně používán v bankovnictví nebo telekomunikacích, ale je uzpůsoben specifickým potřebám stavebního průmyslu.

Více o tom, jak funguje aplikace CEMEX GO napoví následující video:

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Publikováno: 18. 12. 2018, Autor: Cemex (tisková zpráva), Profil autora: Redakce