reklama

Dopřejte si změnu a oživte svůj domov barvami

Pokud i vy máte chuť tvořit a oživit svůj domov, pusťte se s chutí do toho. Pozvat barvy do svého domova je skvělý způsob, jak si s malým rozpočtem dopřát velkou změnu. Zkuste si doma vymalovat, vytvořit si nové dekorace nebo dát své starší kuchyňské lince zbrusu nový kabát. Každá z těchto změn přinese do vašeho domova svěží vítr.

i (Zdroj: Primalex)
Oživte svůj domov barvami (Zdroj: Primalex)

Vymalujte si

Trápí vás zašlá barva, odstín už vám nevyhovuje, už se nemůžete dívat na skvrny kolem vypínačů nebo zkrátka a jednoduše toužíte po změně? Věřte či nikoli, není nic jednoduššího než si vymalovat. Nová výmalba dokáže s pokojem hotová kouzla. Výmalba příliš nezatíží rodinný rozpočet, zato výsledná změna bude velká. Pomocí správně zvolených tónů lze navíc místnost opticky zvýšit, snížit, rozšířit či naopak zmenšit. Pokoj pak stačí doladit novými doplňky a „nový“ interiér, ze kterého budete mít skvělý pocit, je na světě.

essence-vzorkovnik-_newx-a4-41_1587114370
i (Zdroj: Primalex)
Vytvořte si harmonický a sladěný interiér

Inspirovat se můžete paletou 42 odstínů barev Primalex Essence, se kterými jednoduše vytvoříte harmonický a sladěný interiér. Spolu s výbornou kryvostí, vysokou paropropustností a mechanickou odolností dokonale splňují požadavky kladené na moderní interiérové nátěry. Lze ji tak zařadit mezi nejkvalitnější barvy značky Primalex.

Stěny nemusejí být pouze omyvatelné, ale i skutečně čistitelné. Primalex právě uvedl na trh svou velkou novinku – produkt Ceramic, který byl testován těmi nejhoršími nepřáteli stěn, jakými jsou například kečup, hořčice nebo vodou ředitelné fixy. Běžné skvrny tak odstraníte pouze houbičkou a saponátem.

essence-vzorkovnik-_newx-a4-20_1587113934
i (Zdroj: Primalex)
Nová výmalba dokáže pokoj zcela proměnit

Dopřejte dekoracím nový kabát

Změna v interiéru se skrývá i v detailech. K nové výmalbě si můžete doplňky jednoduše vyrobit svépomocí. Pro výrobu dekorací lze použít třeba Univerzální spreje Primalex či nátěr Primalex Fortissimo. Jsou vhodné nejen pro své malé balení a dostupnou cenu, ale díky saténovému vzhledu, téměř neomezené možnosti odstínů, rychlému schnutí a snadné aplikaci. 

primalex_drevene-prepravky-(5)_1587114985
Pro výrobu nových dekorací stačí jen pár věcí a dobrý nápad (Zdroj: Primalex)
primalex_drevene-prepravky-(1)_1587114857
S trochou lepidla a barev vytvoříte z bedýnek originální dekorace na zeď (Zdroj: Primalex)

Využít lze téměř cokoli: staré hodiny, rámy na obrazy, vázy či sklenice a těm pořídit nový kabát. Novinkou Primalex jsou spreje v metalických odstínech (mosazný, stříbrný, měděný, zlatý) a jsou vhodné na kov, dřevo, plast i keramiku, záleží tak jen na naší vlastní fantazii. O radost z výsledku se postará i rychlé schnutí, vysoká přilnavost a odolnost proti vnějším povětrnostním vlivům. Fantazii se meze nekladou a nové dekorace si můžete i sami vyrobit. V některých případech vám poslouží třeba staré krabice a bedny. 

primalex30964_1587371003
Dopřejte dekoracím nový kabát (Zdroj: Primalex)
primalex31036_1587371017
Pomocí spreje dáte fádnímu rámečku zcela nový vzhled (Zdroj: Primalex)

U všech dekorací nejprve jemně osmirkujte povrch a důkladně jej očistěte, aby sprej a barva lépe přilnuli. Poté postříkejte sprejem či natřete barvou a nechte důkladně zaschnout. V případě potřeby aplikujte ve dvou vrstvách.

Stará kuchyňská linka jako nová

Proměna kuchyňské linky je projekt s výsledkem, který za to opravdu stojí a jehož změna bude opravdu markantní. Roky se díváte na stejnou barvu linky, možná už je i trochu demodé a najednou, ze dne na den, se vaše kuchyně radikálně promění. Pro proměnu jsme použili Primalex Vrchní barva lesk v temně zeleném odstínu. Jedná se o syntetickou barvu s jednoduchou aplikací, která je velice mechanicky odolná a navíc skvěle vypadá.

img_3212_1587115059
Proměňte svou starou kuchyňskou linku (Zdroj: Primalex)
img_3270_1587115137
Dvířka linky je třeba nejprve zbrousit (Zdroj: Primalex)
img_3296_1587115191
Nový vhodný nátěr na dvířka aplikujte válečkem (Zdroj: Primalex)
img_3377_1587370733
Díky novému nátěru se kuchyňská linka změnila takřka k nepoznání (Zdroj: Primalex)

www.primalex.cz

Publikováno: 6. 5. 2020, Autor: Primalex (text a foto), Profil autora: Redakce