reklama

Sada akumulátorového nářadí v přenosném kufru POWER8workshop

Inovativní sada AKU nářadí POWER8workshop v kufru umožňuje širokou variabilitu. Svou dílnu můžete přenést, kam potřebujete a nebudete omezování připojením napájení 220 V. Akumulátor POWERhandle je společný pro všechny prvky této sady a lze jej použití v širokém portfoliu pracovních hlav. Pracujete s ručním nástrojem a během pár sekund můžete celou sadu přeměnit na stolní okružní pilu, stojanovou vrtačku nebo stolní přímočarou pilu.

Sada akumulátorového nářadí v přenosném kufru POWER8workshop

4 pracovní hlavy, které jsou součástní sady, je možné použít jako 4 ruční aku stroje, 4 stolní aku stroje nebo v kombinaci s transformátorem POWERhandle AC jako 4 ruční stroje na 220 V, případně také jako 4 stolní stroje na 220 V. V jedné sadě tedy můžete získat až 16 různých přístrojů a nářadí.

Nemusíte nakupovat stále nové nářadí, akumulátory a nabíječky. Vystačíte si s jediným kompletem - sadu POWER8workshop od společnosti CEL. Například POWeR8workshop Easy WS1-E obsahuje vrtačku bez příklepu, kotoučovou pilu, přímočarou pilu, halogenové světlo, kufr s pracovním povrchem z nerezové oceli, nástroj na posun materiálu, kovový úhloměr, univerzální pracovní svěrku, přenosnou textilní tašku, integrovaný rychlonabíječ, sekundární nabíjecí bod, 2x plastový box bez příslušenství, akumulátor POWER handle 18 V.

Více se dočtete na www.cel-cz.cz.

Publikováno: 23. 10. 2014, Autor: CEL (video) , Profil autora: Redakce