reklama

Skil vánoce-stolek zdarma

Nestihli jste ještě koupit dárek kamarádovi, manželovi nebo třeba sobě? Dvě mouchy jednou ranou můžete chytit ve speciální dárkové akci s firmou Skil

Skil vánoce-stolek zdarma

Horký tip

Horký tip
Horký tip
Horký tip
Horký tip

V čase vánočním a až do konce roku dostanete k vybraným druhům elektrického nářadí SKIL zdarma skládací pracovní stůl. Pracovní stolek využijete v každé dílně k opracování nebo upínání dřeva i kovu. Se zakoupenou pilkou nebo bruskou, pevně upnutý materiál ve stolku snadno a přesně zakrátíte.Stolek je možné použít díky stahování volné a pevné části pracovní ploch k sobě i místo svěrek k lepení a fixaci různých materiálů. Po práci jej můžete jednoduše složit a zavěsit na stěnu dílny nebo naložit do auta.Platnost celé akce je do konce roku nebo do vyprodání zásob.

Dalším tipem na dárek, ke kterému stolek také dostanete, je kvalití okružní pila Skil 5003, zvaná lidově „mafl“Její příkon je 1200W. Rychlost otáček za minutu, bez zátěže 4600. Průměr pilového kotouče 184 mm. Hloubka řezu 64 mm pod úhlem 90o. Pila je dále vybavena aretací vřetene pro nadnou výměnu kotouče. K pile patří vodítko pro rovnoběžné řezání a praktický kufr.

Více se o nářadí Skil dozvíte na adrese http://www.skil-naradi.cz/

Publikováno: 20. 12. 2007, Autor: P.Zeman (text),Skil (foto) , Profil autora: Redakce