reklama

Nová vestavná lednice Karma Design

Poslední dílek do skládačky kuchyně kompletně zařízené vestavnými spotřebiči řady Karma Design nabízí od ledna 2008 společnost Karma Český Brod. Stala se jím vestavná kombinovaná lednice Karma Design KLV-177. Svými parametry patří nový produkt do skupiny vestavných lednic, o které je na českém trhu největší zájem.

Nová vestavná lednice Karma Design

„Do dubna 2007 patřily do sortimentu značky Karma Design varné desky, myčky, trouby, sporáky a odsavače par. Poté přišlo rozšíření řady o dva typy mikrovlnných trub a nyní se nabídka spotřebičů Karma Design stává kompletní, když naše společnost uvádí na trh kombinovanou lednici,“ rekapituluje generální ředitel Karmy Pavel Janeček. Spotřebič bude distribuován prostřednictvím stávajících prodejců Karmy, kterými jsou především kuchyňská studia, a také přes e-shop na portálu www.spotrebice.cz.

Lednice disponuje celkovým objemem 275 litrů, z nichž 196 připadá na chladničku a 79 na mrazničku. K charakteriským znakům řady Karma Design patří energetická úspornost jednotlivých spotřebičů a ani nová lednice není výjimkou. Řadí se totiž do energetické třídy A, lednice ročně spotřebuje cca 320 kWh. Elegantní oblé tvary řady fresh line+ usnadňují údržbu chladničky ve sterilní čistotě, automatické odmrazování chlazených prostor je zárukou vysoké hygieny. Udržování čistoty chladničky se díky tomu omezuje pouze na její občasné umytí.

Velký důraz kladli designéři na co nejefektivnější využití vnitřních prostor ledničky. Vzdálenost mezi poličkami jde snadno měnit dle aktuálně uložených potravin, a poličky jdou dokonce naklonit pro bezpečné uložení lahví. Pevná konstrukce dveří a poličky z tvrzeného skla umožňují velké zatížení potravinami a nápoji, poličky jsou zároveň originálně tvarovány, aby i ta nejmenší sklenička v lednici pevně stála a náhodně rozlité tekutiny nestekly do nižších přihrádek.

Lednice pracuje díky ekologicky nezávadnému chladicímu médiu.

Doporučená maloobchodní cena včetně DPH: Kč 16 580,-

O společnosti Karma Český Brod a. s.Společnost Karma je největším výrobcem konvekčních plynových kamen v České republice. Pokračuje tak ve své tradici započaté již v roce 1910. V červnu 2006 koupila Karma německou značku topidel Gamat - značku známou jako „vafky“. Karma vyrábí vedle ucelené řady kamen také spotřebiče pro ohřev užitkové vody, klimatizační jednotky a pod značkou Karma Design vestavné kuchyňské spotřebiče (myčky nádobí, varné desky, vestavné trouby, vestavné a kombinované sporáky, odsavače par, mikrovlnné trouby). Všechny spotřebiče mají vysokou technologickou a kvalitativní úroveň. Posláním společnosti je spokojenost zákazníků a kontinuální inovaci výrobků. Karma Český Brod je také významným exportérem svých výrobků na zahraniční trhy. Společnost dnes zaměstnává zhruba 170 zaměstnanců.

Publikováno: 14. 2. 2008, Autor: Tiskova zpráva, Karma Design (foto), Profil autora: Redakce