reklama

GELTECH – převratná novinka pro zdravé spaní

S absolutní jedničkou pro zdravé spaní přichází společnost Hilding Anders ČR, divize Slumberland. Nově vyvinutý materiál Geltech přináší řadu nových vlastností, které zlepší váš spánek.

GELTECH – převratná novinka pro zdravé spaní

Pokud chcete dát definitivní sbohem roztočům a bakteriím, je Geltech právě tím, co hledáte. K dalším prioritám patří schopnost udržování teploty, schopnost „obtékání“ těla (je tvarovatelný) a mechanická nezničitelnost.

Geltech má vlastnost deformace ve všech směrech, a tudíž dodává tělu lepší oporu než samotné pěnové jádro matrace. Díky 3D deformaci má schopnost rozkládat tlak, takže během spaní není narušený krevní oběh, nedochází k přeležení a spánek je podstatně klidnější. Má vynikající tepelnou vodivost a zároveň schopnost akumulace tepla. Tepelná setrvačnost je základním prvkem termoregulace, která zajišťuje odvod přebytečného tepla.

Gelové segmenty vložené do ložné plochy matrace vytvářejí akupresurní body, které pomáhají uvolnit svalstvo. Relaxaci rovněž napomáhá bodově rozdílná tuhost matrace a stálost Geltechu, která je doživotní.

Elasticgel SOFT/HARD

Základem je vysoce komfortní pěna flexi foam, která při ležení díky vyšší dynamice, hustotě a zvýšené tuhosti udržuje páteř ve správné anatomické poloze.

Singlegel SOFT/HARD

RE pěna, která je základem, se vyrábí ze směsi polyuretanové drti a pojidel. Vzniklý pružný materiál má vysokou hustotu a ve srovnání s jinými obdobnými je cenově přístupnější. V konstrukci matrací se využívá zejména jako výztuha.

Klimagel SOFT/HARD

Základem je studená pěna – tedy pěna s otevřenou buněčnou strukturou. Buňky jsou schopny odvádět přebytečné teplo, tudíž se tyto matrace hodí i pro uživatele, kteří mají problém s nadměrným pocením. Studená pěna vyniká výbornou bodovou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností.

Biogel SOFT/HARD

Základ tvoří pěna s vlastnostmi studené pěny v níž jsou suroviny z ropy nahrazeny přírodními oleji – v tomto případě olejem ze skočce. Tato rostlina má čistící účinky a aktivně odpuzuje roztoče a mikroby. Bio pěna je mimořádně vhodná i pro silné alergiky.

Potahy matrací Geltech se skládají ze dvou samostatných polovin, což umožňuje jejich snadnou údržbu. Mají luxusní vzhled, vysokou gramáž proševu a jsou velice příjemné na dotek.

Více informací naleznete na www.slumberland.cz.

Publikováno: 15. 12. 2008, Autor: Hilding Anders ČR (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce