reklama

Odměny za nákupy s kreditní kartou pokračují i letos

Cetelem odmění všechny držitele kreditních karet i v letošním roce. Finanční bonus obdrží všichni klienti, kteří využijí svoji kartu k platbě za zboží a služby v obchodech včetně těch internetových. Akce probíhá od 1. ledna 2009 až do konce tohoto roku.

Odměny za nákupy s kreditní kartou pokračují i letos

V minulém roce zaznamenal Cetelem zvýšený nárůst transakcí kreditní kartou, kdy s ní její držitelé zaplatili přímo u pokladen prodejců. „Kreditní karta tak začala být vnímána jako plnohodnotný platební nástroj s řadou funkcí“, uvedla ředitelka Správy marketingu a komunikace, Ing. Gabriela Pithartová. „I letos proto chceme pokračovat v odměňování za uskutečněné nákupy kartou, a to až do výše 1,5 % z hodnoty nákupu“, dodala G. Pithartová.

Pro klienta platí stejné podmínky jako v roce předchozím. Odměna, kterou klientovi Cetelem připíše zpět na úvěrový účet, závisí na celkové měsíční částce uhrazené kartou. Klient se nemusí nikde registrovat, ani nikde o odměnu žádat. Jednotlivé platební transakce se započítávají automaticky a ke konci každého měsíce může klient získat maximální výši finanční prémie až 150 Kč. Pro výpočet odměny se počítají všechny bezhotovostní platby v obchodech včetně nákupů na internetu i prostřednictvím Virtuální karty Cetelem.

Další informace naleznete na www.cetelem.cz

Publikováno: 26. 1. 2009, Autor: Cetelem (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce