reklama

Nová generace spotřebičů Gorenje

Vaření nám ukrajuje pěkný kousek z koláče volného času. Proto chceme, aby kuchyňští pomocníci byli šikovní, rychlí, uměli šetřit čas i energii a také, aby se nám líbili. Právě takové výrobky představila společnost Gorenje. Všechny spotřebiče pracují s maximální úsporou energie a mají poutavý design.

Nová generace spotřebičů Gorenje

Vývoj nové generace se promítá u Gorenje do tří hlavních produktových skupin – sporáků šířky 60 cm, vestavných trub a varných desek. Výrobky tvoří dvě řady s patentovaným designem. Řada Pure okouzluje čistými plochami a minimalistickými kovovými prvky, Allure překvapuje dynamickým vzhledem díky unikátnímu třídimenzionálnímu klenutému tvaru.

Inovace a patentované technologie Gorenje

TroubyDirecTouch patent Gorenje představuje absolutní novinku v oblasti dotekového ovládání. Stačí pouze zvolit příslušnou ikonu na displeji a vše probíhá tak jak má. Stačí jen 3 doteky – zapnutí trouby – výběr symbolu jídla a start.

Inovace a patentované technologie Gorenje
Inovace a patentované technologie Gorenje

HomeMade je jedinečná technologie založená na tradičních pecích na dřevo.Originální konstrukce speciálně klenuté trouby je inspirovaná starověkou moudrostí a zkušenostmi výrobce. Zaoblené linie, klenutí, umístění toplných těles a rovnoměrná cirkulace horkého vzduchu uvnitř trouby se podílejí na ideálním výsledku pečení.

BigSpace - extra velký objem trouby 65 l s maximálním využitím prostoru. Přitom nízká energetická spotřeba třídy A. Maximální šířka plechů 46 cm umožňuje pečení většího množství např. cukroví najednou. Pečení může probíhat ve 3 úrovních najednou.

FastPreheat - 200 °C do 6 minut, efektivní předehřívání trouby.

StayWarm umožňuje udržet pokrmy v teplém stavu až 2 hodiny. Možnost nastavení teploty 65 až 90 °C. Nepostradatelná výhody pro moderní hospodyňky.

Varné desky Ovládání SliderTouch pomocí jemného táhlého posunu prstů po několika bodové teplotní stupnici. Velmi jemné rozlišení teplot umožňuje velmi přesnou a rychlou regulaci tepla a tím získání absolutní kontroly nad procesem vaření. Indukční technologie je synonymem úspory energie, maximální rychlosti a efektivity vaření a maximálního bezpečí.

BoilControl - umožňuje automatické přizpůsobení výkonu všech plotýnek a zabraňuje přetečení hrnce.

Stop&Go - funkce bezpečného vaření. V případě potřeby dočasně pozastaví zahřívání všech plotýnek, pokud se uživatel potřebuje např. na chvíli vzdálit. Ovládá se jedním dotykem na symbol příslušné funkce.Dvojitá, trojitá nebo oválná varná zóna pro dokonalé zahřívání různých velikostí a tvarů nádob.

EcoClean - v troubách i pekáčích Gorenje je speciální smalt odrážející teplo a zvyšující efektivitu pečení. Současně zabraňuje připékání tuku a tím usnadňuje čištění. Trouby Gorenje Premium Exklusive jsou vybaveny funkcí jednoduchého čištění AquaClean, ke kterému stačí jen obyčejná voda bez saponátů. Snadnému čištění napomáhají také hladké a odnímatelné dveře trouby a speciální vložky EasyClean, které lze při čištění z trouby snadno vyjmout a umýt ručně nebo v myčce.

Plynové varné desky vynikají ergonomickými knoflíky a schopností maximálního využití otevřeného ohně pro profesionální přípravu pokrmů. U vybraných modelů sklokeramických varných panelů je možná kombinace varných zón HiLight a plynu.

DigestořeNové modely digestoří na první pohled zaujmou svým designem, který koresponduje se vzhledem ostatních spotřebičů materiálem, snadnou obsluhou a také velmi tichým chodem během provozu.

Inovace a patentované technologie Gorenje
Inovace a patentované technologie Gorenje

Více na www.gorenje.cz

Publikováno: 2. 3. 2009, Autor: Gorenje (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce