reklama

S kobrandovanou kartou Hornbach dárek pro prvních 300 zákazníků

Řetězec hobbymarketů Hornbach a finanční společnost Cetelem připravily pro své zákazníky speciální dárek ke každému nákupu nad 5 000 korun. Akce probíhá ve všech prodejnách Hornbach po celé České republice až do konce dubna 2009.

S kobrandovanou kartou Hornbach dárek pro prvních 300 zákazníků

„Od loňského léta nabízí Cetelem všem kutilům možnost nakoupit ve všech prodejnách Hornbach vybrané zboží na splátky a využít tak vlastní finanční prostředky na jiné účely.

Ti, kteří od 9. března do 30. dubna pořídí v jakékoli prodejně Hornbach nákup nad 5 000 Kč, obdrží kvalitní sekeru Fiskars v hodnotě 1 200 Kč zdarma. Podmínkou je, aby si klient tímto nákupem aktivoval kobrandovanou kreditní kartu Hornbach. V každém z šesti obchodních domů Hornbach bude připraveno 50 seker pro nejrychlejší kutily. Nabídka je však časově omezená a zároveň platí do vyprodání zásob.

Cetelem spolupracuje v současnosti s více jak 4 500 retailovými obchody a řetězci. Jedná se o zejména o specializované prodejny elektrospotřebičů a spotřební elektroniky, výpočetní techniky, mobilních telefonů, nábytku a bytového zařízení, ale i např. o prodejny oděvů, cestovní kanceláře a internetové obchody.

Více na www.cetelem.cz

Publikováno: 13. 3. 2009, Autor: Cetelem (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce