reklama

Dezinfekce nové generace

Na trh právě přichází unikátní řada dezinfekčních přípravků SANYTOL, určená pro celou domácnost. Výrobky účinkují proti viditelné špíně – mastnotě, prachu, vodnímu a močovému kameni apod., ale zároveň při čištění zahubí 99,99 % plísní, bakterií a virů. Abychom v domácnosti docílili hygienické čistoty, je třeba povrchy nejprve umýt a potom dezinfikovat. SANYTOL ve svém jedinečném složení čistí a dezinfikuje zároveň. Neobsahuje chlór a všechny přípravky jsou biologicky rozložitelné.

Dezinfekce nové generace

Většina domácností používá pro dezinfekci celé domácností chlór. Jeho bělící a dezinfekční účinky jsou známé (stejně jako všechny jeho škodlivé vlastnosti). Je extrémně nebezpečný v případě požití, zanechává nepříjemný zápach, způsobuje vyblednutí barev na textiliích. Pokud se smíchá s jinými úklidovými prostředky, chlór se vypařuje a při vyšší koncentraci může způsobit až plicní edem, nebo alergické reakce.

Řada Sanytol nabízí tyto desinfekční prostředky:

Sanytol univerzální dezinfekce pro celou domácnost – sprej

Sanytol díky svému trojímu účinku – antibakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu – dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí mikroby. Čistí a dezinfikuje kuchyně, sedátka WC, sanitární zařízení, sifony, dlaždičky, omyvatelné plochy, elektrické domácí spotřebiče, matrace, koberce, sedačky, telefony, počítače, dětské hračky, odpadkové koše…

Sanytol univerzální dezinfekce pro celou domácnost – sprej
Sanytol univerzální dezinfekce pro celou domácnost – sprej

Sanytol univerzální čistící utěrky

Bakterie, houby a viry jsou mikroskopické organismy, které poletují v ovzduší nebo jsou usazené na plochách. Pokud se nezničí, mohou zapříčinit infekční onemocnění. Preventivním a pravidelným používáním dosáhnete kontroly a regulování výskytu mikrobů v domácnosti. Utěrky čistí a dezinfikují záchodová prkénka, umyvadla, výlevky, sprchy, vany, obkladačky; lednice, kuchyňské linky, mikrovlnné trouby, stoly, kliky u dveří; telefony, dálkové ovladače, počítače, interiéry automobilů; jídelní židličky, přebalovací stoly, předměty péče o dítě, hračky.

Sanytol univerzální čistící utěrky
Sanytol univerzální čistící utěrky

Sanytol silně odmašťující

Kuchyň je místo náchylné k usazování bakterií. Použití dezinfekčního čisticího přípravku je jediný způsob, jak zabránit množení mikrobů.Trojí účinek přípravku odstraňuje 99,99 % mikroorganismů. Odstraňuje účinně zbytky mastnoty a usazenin, dezinfikuje a odmašťuje do hloubky. Je šetrný k povrchům a odstraňuje nepříjemné pachy.

Sanytol silně odmašťující
Sanytol silně odmašťující

Sanytol univerzální čistič – na podlahy

Čistí a odmašťuje všechny plochy v domácnosti. Velké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, cihly, kovové plochy…), WC, sanitární zařízení, dřezové sifóny, plastové a porcelánové předměty (odpadové koše, potřeby pro domácí zvířátka).

Sanytol univerzální čistič – na podlahy
Sanytol univerzální čistič – na podlahy

Sanytol WC

WC gel bez louhu spojuje účinnost dezinfekce se silným odvápňujícím působením a poskytuje dokonalou hygienu. Speciální složení s trojím účinkem odstraňuje 99,99 % mikroorganismů. Aktivní gel odstraní vodní i močový kámen.

Sanytol WC
Sanytol WC

SANYTOL zaručuje vysokou čisticí schopnost a správnou dezinfekční účinnost, která je ověřena certifikací na ministerstvu zdravotnictví. Všechny přípravky řady SANYTOL byly testovány a zkoušeny podle EVROPSKÝCH BIOCIDNÍCH NOREM: EN 13697 a EN 1276.Složení přípravků SANYTOL bylo navrženo s použitím nových technologií, výsledkem je řada přípravků na čištění a dezinfekci BEZ CHLÓRU a BEZ LOUHU.

Více informací o přípravcích SANYTOL i o radách týkajících se hygieny domácnosti můžete získat na www.sanytol.cz

Publikováno: 24. 3. 2009, Autor: Marca CZ (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce