reklama

Wienerberger spustil síť půjčoven pro stavebníky domů

Stavíte, opravujete nebo se pouštíte do kompletní rekonstrukce domu a nemáte k tomu potřebné vybavení? Nezoufejte. Pro kutili a stavebníky se nabízí nová možnost v podobě půjčovny. Společnost Wienerberger připravila ve spolupráci se svými obchodními partnery novou službu a vyšla tak vstříc velkému zájmu o výstavbu z broušených cihel POROTHERM CB.

Wienerberger spustil síť půjčoven pro stavebníky domů

Ve více než stovce prodejen stavebnin nyní stavebníci naleznou i půjčovny pomůcek pro zdění z broušených cihel. Půjčovny jsou určeny především pro stavebníky rodinných domů. Zapůjčit si zde můžete zakládací soupravu, nanášecí válce, nivelační soupravu a další potřeby nutné pro výstavbu z tohoto materiálu.

Půjčovny pomůcek pro výstavbu domů z broušených cihel byly zřízeny téměř v každém okrese. Bez problémů je tak mohou využít stavebníci na celém území ČR.Nabídku půjčoven využijí pro založení stavby i ti ze stavebníků, kteří se rozhodli zdít stále více populární technologií POROTHERM DRYFIX SYSTEM. Zde maltu nahradila speciální PUR-pěna, místo zednické lžíce stačí jen dóza se speciální pistolí.Tato v současnosti nejrychlejší metoda zdění přitom umožňuje zvládnout realizaci hrubé stavby z cihel do týdne. Zdivo je velmi rychle pevné a zůstává neustále suché, takže je možné pracovat i za mrazu.

Díky nové službě už stavebníci nemusí na stavbě improvizovat, nebo pomůcky potřebné pro zdění z broušených cihel POROTHERM CB kupovat. Záměrem společnosti je snadno a rychle poskytnout stavebníkům veškeré pomůcky potřebné pro výstavbu domů z broušených cihel.

Konkrétní podmínky pro zapůjčení získají zájemci v jednotlivých půjčovnách. Jejich seznam je k dispozici na www.porotherm.cz/kontakty.

Publikováno: 4. 4. 2009, Autor: Wienerberger (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce