reklama

Novinka na trhu hypoték – Hypotéka od Lišky

Chystáte se v letošním roce ke koupi bytu či domu? Nemáte dostatek financí a přemýšlíte, kde si nejvýhodněji půjčit? Od 1. dubna 2009 nabízí úvěry Hypoteční banky i jednička v oblasti stavebního spoření Českomoravská stavební spořitelna.

Novinka na trhu hypoték – Hypotéka od Lišky

Klíčovým pilířem Hypoteční banky je specializace a jedinečná víceznačková strategie, tzv. multibrand. Předností specializace Hypoteční banky je optimální nabídka hypoték, rychlé zpracování, transparentní podmínky, špičkové služby pro klienty i obchodní partnery, odborné poradenství a vstřícné vystupování. Multibrand zaručuje vysokou dostupnost úvěrů Hypoteční banky. Právě díky tomu je dnes Hypoteční banka jedničkou na trhu s podílem okolo 30 %.

Rozhodnutí o spolupráci s Českomoravskou stavební spořitelnou je logickým krokem k dalšímu zvýšení dostupnosti hypoték. ČMSS, stejně jako Hypoteční banka, je lídrem ve svém oboru a disponuje špičkovým týmem úvěrových poradců. ČMSS je největším tuzemským poskytovatelem úvěrů na bydlení. Nyní nabídkou překlenovacích úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření společně se spotřebitelskými úvěry a hypotékou komplexně pokrývá všechny základní potřeby obyvatel České republiky ve financování bydlení.

V rámci víceznačkové strategie jsou produkty a služby Hypoteční banky dostupné nejen v její vlastní obchodní síti, poskytuje je i ČSOB, Poštovní spořitelna, Citibank, Česká pojišťovna, ING Životní pojišťovna a od letošního dubna i Českomoravská stavební spořitelna. Hypoteční úvěry zůstávají v knihách Hypoteční banky, která dále provádí jejich správu.

Více informací naleznete na www.hypotecnibanka.cz

Publikováno: 11. 4. 2009, Autor: Hypoteční banka (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce