reklama

Henkel-výrobce lepidel Pattex vás zve na veletrh IBF 2009

Mezinárodní stavební veletrh IBF 2009 je nyní v plném proudu. Těšíme se na vás 21. – 25.4. na brněnském výstavišti v pavilonu V, stánek číslo 14.

Henkel-výrobce lepidel Pattex vás zve na veletrh IBF 2009

Připravili jsme si pro vás některé ukázky, například prezentaci těsnícího a izolačního Systému WINTeq jako řešení pro montáže oken, dveří a zimních zahrad.

Navíc si s námi můžete i zasoutěžit. Tato pozvánka je po řádném vyplnění slosovatelná a jestliže ji odevzdáte na našem stánku v době výstavy IBF 2009, budete zařazeni do slosování o balík lepidel Pattex. Po výstavě do 30.4.2009 budou vylosováni tři šťastní výherci, kteří získají balík lepidel Pattex.

Henkel-výrobce lepidel Pattex vás zve na veletrh IBF 2009
Henkel-výrobce lepidel Pattex vás zve na veletrh IBF 2009

Výherní balík bude obsahovat

  • 1 x Pattex PL 500, kterým můžete například přilepit polystyrénovou rozetu
  • 1 x Pattex PL 600 – vynikající pomocník pro lepení obkladů zdí
  • 1 x Pattex PL 700, který můžete použít i pro lepení dlaždiček ve vašem bazénu a to i třeba pod vodou
  • 1 x chemickou kotvu Pattex CF850, která je vynikajícím pomocníkem například pro zavěšení LCD obrazovky na stěnu

Všechny v termínu odevzdané a řádně vyplněné pozvánky či jejich část - slosovatelné kupony, budou zařazeny do slosování. Každá osoba bude zařazena do slosování jen jednou. Slosování proběhne po výstavě do 30.4.2009. Výherce budeme o jejich úspěchu informovat prostřednictvím e-mailu a telefonicky. Touto formou dohodneme i předání cen.

Slosovatelný kupon:

Tento vyplněný kupon odevzdejte na našem stánku č. 14 v pavilonu V na veletrhu IBF (2009).

jméno a příjmení ..................................................................................adresa ..........................................................................................tel./e-mail .....................................................................................Souhlasím se zařazením do slosování o balík lepidel Pattex a zařazením do databáze pro marketingové účely společnosti Henkel.

Více na Henkel ČR

Publikováno: 21. 4. 2009, Autor: Henkel ČR, (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce